Kezdőoldal » Utazás » Európa » Telekom-nál van egy feltöltő...

Telekom-nál van egy feltöltő kártyás telefonom, júliusban megyek Olaszországban egy hétre, hogy tudok kint is internetezni?

Figyelt kérdés

Van valami roaming vagy valami ilyesmi?

A lényeg, hogy nem előfizus vagyok. Itthon Maraton 4 GB csomagot szoktam venni, mivel ez elég 2-3 hónapra.

Külföldre van hasonló áron valami, vagy ezt fel tudom használni?



2018. jún. 20. 18:55
 1/4 anonim válasza:
0%
én németbe voltam 3 hétig, kellett kérni roaming ot, meg volt adva hogy milyenek vannak, abból lehetett választani
2018. jún. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
17%
A Maratont csak belföldön lehet felhasználni, a World GPRS-t aktiváld, azzal sem túl drága a net, 1,92 Ft/MB.
2018. jún. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A maraton internetet az euban is felhasználhatod, mint ahogy a telekom honlapja is írja. [link]


A world gprst meg mondd le, ha esetleg be van kapcsolva, különben arra a szolgáltatásra fogják számlázni a netet és nem a maratonra.


A roaming szolgáltatásrol bizonyosodj meg, hogy be van kapcsolva (*104# majd hivásinditás)

2018. jún. 21. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2018. jún. 21. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!