Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mennyiből lehetne kihozni ezt...

Mennyiből lehetne kihozni ezt a nyaralast? Szerintetek melyik a legszebb strand Görögországba?

Figyelt kérdés

Görögországba mennénk 5-en (4 felnőtt, egy 2 eves gyerek)

Tudom hogy ez tobb mindenttol fugg, programokat nem igazan tervezunk inkabb csak varosnezes, tengerben furdes ami erdekel minket. Kb 5-6 napra szeretnenk menni



2018. jún. 21. 15:37
 1/6 anonim ***** válasza:
25%

Jól körülírt és igen precízen megfogalmazott kérdés.

Gratulálok hozzá.


Majd add le a Fülesben...

2018. jún. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Faradt voltam es telefonrol irtam ki ezert sikerult ilyenre a kerdes de szerintem a lenyeg at ment, szoval nem ertem mi bajod. Ha nem tudsz a kerdesre valaszolni akkor inkabb ne is irj semmit. Hihetetlen hogy leteznek ilyen rossz indulatu emberek.

Ez sem sikerult tokeletesre, most mi lesz?

2018. jún. 21. 23:16
 3/6 anonim ***** válasza:
A szigetek szépek, valamelyik kisebb szigetre menjetek. Árakban nem vagyok naprakész, nézegessetek repülőjegyet, szállást, vagy komplett utazási ajánlatokat.
2018. jún. 22. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Le kellett volna írnod mivel akarsz kiutazni, mert nem mindegy.Ahhoz, hogy jól érezzétek magatokat kint minimum 800 Euro költőpénz kell. Továbbá a szállásköltség+ az útiköltség.
2018. jún. 22. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat!
2018. jún. 22. 12:00
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezzel a felállással leginkább Korfu, Rodosz, meg Kréta jön szóba. Korfu jó a magyar főszezonban, a másik kettőt viszont inkább szeptember második felére ajánlom, előtte pokoli tud lenni a hőség. Felnőttenként napi 40 euró már jó lehet, erre jönnek rá a repjegyek meg a szállás.
2018. jún. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!