Kezdőoldal » Utazás » Európa » Dohányáru, kézipoggyászon...

Dohányáru, kézipoggyászon kívüli felvétele a repülőre?

Figyelt kérdés

Érdeklődni szeretnék, hogy 8 csík cigit felvihetek e a repülőre?

A reptéren venném meg a cigit, de a kézipoggyászom tele van, ettől függetlenül ha megveszem a cigit akkor problémamentes lesz e a felszallasom a repülőre?



2018. jún. 22. 19:20
 1/8 anonim ***** válasza:
54%

Nincs az a kézipoggyász, amibe egy icipici dolog még be ne férne.

Beleteszed azt a nyomorult dohányt és úgy viszed fel.

De jobb, ha leszokol.

2018. jún. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
43%

800 szál cigit vihetsz magaddal maximum Eu-n belül. Hogy a kézipoggyászon túl felvihetsz e plusz comagot, azt a légitársaság honlapján tudod megnézni.


#1: Egy "csík" cigaretta nem igazán icipici, főleg 8. Jót mosolyogtam. :)

2018. jún. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
54%

Ja, ha a kérdező 800 szálra tette fel a kérdését, valószínűleg törölnie kellene a kérdését, mielőtt kiderülne, hogy törvénytelen dologra kérdezett rá.

Amíg gondolkodik, jelentem is az adminoknak.

2018. jún. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

8 csík dohányárura értettem a kérdésem.

Köszönöm, hogy egyből árad a kedvesség.

2018. jún. 22. 20:38
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

#3: mint ahogy írtam, 800 szál vihető eun belül.

(Illetve bizonyos esetekben több is, lásd [link] )

2018. jún. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
54%
összetéveszted a törvénytiszteletet a jómodorral. És azzal a megvetéssel, amit a dohányosok gyenge jeleme iránt érzek.
2018. jún. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

1 db duty free-s zacskót felengednek a kéziden kívül. Annyi csík cigit vegyél, amennyit 1 zacsiba + a kézidbe be tudsz tenni.

De az, hogy felengedik a fedélzetre, nem jelenti azt, hogy az országba is jó lesz, ahova utazol.

2018. jún. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha a reptéren veszed meg a cigit, akkor a becsekkolás utáni TaxFree üzletben vegyed, ahol TaxFree-feliratos nájlonzacskóba pakolják. Az a nájlonzacskó a kézipoggyász mellett szabadon felvihető.

Dohányárúból elvben bármennyi felvihető a gépre, pl. a feladandó 20 kg-os bőröndödet is megtöltheted. A korlátozás (800 szál) azt jelenti, hogy annyit enged be a célország vámszabálya. Vagyis vihetsz akármennyit, de ha elkapnak, megbüntetnek.

2018. jún. 24. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!