Kezdőoldal » Utazás » Európa » Telekomos vagyok és külföldre...

Telekomos vagyok és külföldre fogok utazni. Ahoz, hogy legyen internetem a 1777-es számot kell majd hívnom, és beállítanom a romaingot. De majd ezt külföldön tegyem meg vagy még itthon?

Figyelt kérdés

Tesóm azt mondta, hogy a 1777-es beállítást még itthon, de a beállításokba csak akkor aktiváljam be amikor már külföldön vagyok, és azt is csak akkor miután újraindítottam a telefont.

Hülye vagyok ehez.. Szóval, hogy kell ezt?



2018. jún. 23. 23:45
 1/1 anonim ***** válasza:
A 1777-es telefon számot csak belföldön vagyis csak magyraországon tudod hívni. Külföldről csak a +36-1-447-4444 es központi Telekom ügyfélszolgálati számot lehet hívni. Minden fajta be állítást külföldön is el lehet végezni, de ha külföldön végzed el akkor jóval hosszab időt is igénybe vesz mire egy egy újonan megrendelt szolgálatást használni tudsz. Éppen ezért, ha külföldre mész, akkor még az utazás előtt ithon érdemes be állítani, illetve megrendelni azokat a szolgálatásokat, amelyeket külföldről igénybe akarsz venni.
2018. jún. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!