Kezdőoldal » Utazás » Európa » Bécsben meglehet élni egy...

Bécsben meglehet élni egy hónapig 200€-ból?

Figyelt kérdés

Szóval dolgozni fogok, egy hotelben leszek éttermi kisegítő.

A szállást biztosítják. Elvileg havi bérletet nem vennék mert nagyon drágának találom(49-52€?!) és annyit nem tudnék utazni a túlórázások miatt.

Szóval elméletileg csak kajára kell költenem.

Itthonról az öblítőtöl elkezdve a fűszerekig mindent viszek. Tényleg tisztítószerek, napi krémek, fürdéses cuccok, női dolgok, könyvek, ruhák, ágynemű, ételesdobozok, szóval tényleg azt hiszem mindent.

És így a kérdésem, hogy ha csak ételre kell költenem (amit amúgy magam tervezek főzni) akkor 200€-ból kijöhetek? Vagy nagyon szűkölködni kell majd?

Tudtok valami jó spórolási ötleteket?

Persze terveztem, hogy bejárom a város nevezetességeit ha már egyszer ott vagyok, de majd csak utána hónapban,ha már tudom, hogy hogyan is állok anyagilag.

Hazautazni egyszer fogok. Egy hétre aztán vissza.

Köszi a valaszokat.



2018. jún. 30. 00:43
 1/9 anonim válasza:
100%
Meg. Én is hozzád hasonló taktikát követek és mindig kijöttem a pénzemből. Kajára 120-150€ között költök, akciósan veszem amit csak lehet és otthon főzök.
2018. jún. 30. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Meg, de minek?
2018. jún. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

#1-es. Koszi,megnyugtattal. Kicsit feltem, hogy ennyi eleg e.

#2-es: mert jelenleg nincs többre keretem.

2018. jún. 30. 11:05
 4/9 anonim ***** válasza:
54%
szerintem lehetetlen ennyi pénzből megfelelően és egészségesen étkezni.
2018. júl. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha éttermi kisegítő leszel, akkor naponta minimum egyszer ehetsz a munkahelyeden.

Ahogy előttem is írták, akciós vásárlással és olcsó ételekkel ki tudsz jönni belőle, bár nagyon szűkösen.

Az pedig, hogy egy hónapig nem fogsz kimondottam "egészséges" menüket enni, igazán nem számít.

A hazajövetel ebbe nehezen fog beleférni, bár attól is függ, hogy hol laksz Magyaországon.

2018. júl. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
74%
ennyit itthon is keresnél. ezért kár volt kimenni.
2018. júl. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Félre értitek.

Nem ennyit fogok keresni. Forintba átszámolva kb 300ezer körül kapok augusztus elején.

Csak hónap elején kapom meg a fizetést, és otthonról ennyivel tudtam eljönni.

Határ mellett lakom. Persze vonatra kell jegy meg pénz

2018. júl. 2. 11:58
 8/9 A kérdező kommentje:
Szóval júliusban 3 hetet leszek Bécsben. 1 hétre hazamegyek. Majd vissza
2018. júl. 2. 11:59
 9/9 anonim ***** válasza:
ja az más . akkor kijöhet.
2018. júl. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!