Kezdőoldal » Utazás » Európa » Costa Brava vélemény?

Costa Brava vélemény?

Figyelt kérdés

Ha minden jól megy, akkor pár héten belül megyünk Costa Brava, Tossa de Mare, Camping Cala llevado-ba, a Világlátó Utazási Irodával. Érdekelnének tapasztalatok,vélemények. Olvastam itt gyakorin olyat, hogy az ellátás(félpanzió) nagyon kevés...de ez egy több évvel ezelőtti vélemény volt. Szóval tényleg minden tapasztalat,vélemény érdekelne :D

Akár az utazási irodáról,akár Costa Brava-ról,vagy a kempingről. Az engem kicsit zavar, hogy nincs a szobákhoz külön fürdőszoba vagy leagalább wc, ha valaki volt már ott akkor ezt hogy kell elképzelni?

Magunkra lehet zárni a wc-t,van e zuhanyfüggöny stb...

Előre is köszönöm a válaszokat :)



#Spanyolország #kemping #CostaBrava #TossadeMare #Calallevado
2018. júl. 1. 13:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha kinézted a lehető legolcsóbb utat, akkor most már tudod, hogy az azért ócsó, mert nincsen saját fürdőszoba.

Amúgy ugyanabba a kempingben vannak saját fürdőszobás és konyhás házikók is, csak más áron.

2018. júl. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%

A kempingekben teljesen megszokott, hogy központi vécé és zuhanyzó van, és épp ettől jó a kemping. Ennek hangulata van. Persze vannak emberek, akik ezt nem szeretik. Próbáld ki.

Egyébként nem érzed úgy, hogy most már teljesen mindegy, ki mit mond? Legközelebb előbb kérdezz, utána fizess.

2018. júl. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Még nincs lefoglalva,holnap fogjuk ha minden igaz.

Épp ezért kérdezek még most, hátha kapok gyors válaszokat.

Igazából így az egész kemping terület tetszik,hogy van medence,meg ott a tenger közel meg tényleg úgy a hangulata...csak még nem voltam ilyen helyen ahol közös a fürdőszoba.

De egyébként valamelyikőtök volt már ott?

2018. júl. 1. 22:25
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Engem hiába kérdezel, a világ minden kincséért nem mennék ilyen útra. Ha jól nézem, kifizetsz fejenként 94.000 Ft-ot azért, hogy busszal utaztassanak 3 napot, és megszállj valami összetákolt faházban.

Ha én oda mennék, vennék egy repülőjegyet Barcelonába, most is van retúrban 95 euróért. Aztán foglalnék airbnb-n szállást, ez sem kerülne többe 6.000 Ft-nál fejenként. Elköltöttem 72.000 Ft-ot, és még mindig maradna napi 3000 Ft-om, amiből megoldanám a kajálást.

De te tudod, ha te a buszt, a közös vécét és a prérit preferálod, nosza rajta!

2018. júl. 2. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Engem mindössze három dolog tart vissza az általad kinézett úttól:

1. a 2.000 km-es odaút.

2. a saját fürdő és a saját wc hiánya.

3. a 2.000 km-es visszaút!

2018. júl. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!