Kezdőoldal » Utazás » Európa » Angliában milyen szilveszterez...

Angliában milyen szilveszterezni? Van ilyen tapasztalata valakinek?

Figyelt kérdés
Ismerősöm hívott december 27-től január 3-áig. Ez lenne az első nem 1 napos külföldi utam, kissé tartok az időjárástól (állandó ború, pára/köd/szmog, eső), meg attól, hogy nem lesz túl szórakoztató az év ezen szakaszában.
2018. júl. 16. 21:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Igaz nem tel van, itt Londontol delnyugatra tobb mint egy honapja nem lattam esot, de borus eget sem igazan. Anglia kiszamithatatlan idojarasaban az a jo, hogy amelett hogy barmikor megszivhatod, akarmikor foghatsz ki jo idot is az ev barmely szakaszaban. Engem ez biztos nem tantoritana el.
2018. júl. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Mivel a szilveszterről van szó, így nem írok a 10 év óta első igazi angliai nyárról...

Hogy milyen szilveszterezni? Attól függ hol, és kikkel szilveszterezel.

Volt olyan év amikor Londonba mentünk ( én Oxfordban élek) utcai bálba, vagyis az utcán szilvesztereztünk a barátainkkal. Az volt az első és utolsó ilyen szilveszterem. Igaz nincs télen olyan fagyos hideg mint otthon Magyarországon de a mínusz 2-4 fokokat itt kint is nehéz elviselni több órán keresztül az utcán. Nem volt jó a londoni utcai szilveszter. Sok alkoholista akik összehugyozva fetrengtek az utcán. Az angolok ha berúgnak borzalmasan viselkednek. Van aki kötegszik van aki úgy viselkedik mintha ezer éve ismerne (ez tapizásban is helyt adnak)A piák alapjáratban drágák, de szilveszterkor még jobban megemelik az árát.

Volt olyan szilveszter amit otthon házibuliként csináltunk. Voltunk vagy 20-an. Hatalmas parti volt, jó zenékkel, pia-kaja bőven volt. Ami a lényeg. Nem a hidegben álltunk.

Volt olyan szilveszter amit eg helyi pub-ban töltöttünk el. Magyarok szervezték, így elmentünk. Gyenge volt. Sokan fél óra múlva haza is mentek.

Pár éve pár barátunkkal inkább otthon szilveszterezzünk, mert így hangulatosabb, jobb.

Így leírva nem hiszem, hogy másabb, különlegesebb lenne egy angliai szilveszter mint otthon Magyarországon bárkinek a szilvesztere.

Az időjárás meg mindig függ attól, hogy hol vagy. Tény hogy sosincs olyan hideg mint otthon. Télen szmog se nagyon van.

2018. júl. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat!
2018. júl. 17. 12:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!