Kezdőoldal » Utazás » Európa » Görögországban drága a nyaralás?

Görögországban drága a nyaralás?

Figyelt kérdés
2018. júl. 18. 16:23
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Del-Europa egyik legolcsobb nyaralocelpontja, szoval en azt mondanam, hogy nem.
2018. júl. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Drága.
2018. júl. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%

Egyáltalán nem.


Ismerősék most voltak, 30 euró/éjszaka egy olyan szálláshelyen, ahol konkrétan saját tengerpartjuk volt :D

2018. júl. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2018. júl. 18. 20:14
 5/10 D. Brasco ***** válasza:
13%
Ez aztan ritka ertelmes kerdesre sikeredett.....
2018. júl. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
50%
Ez nyilván egyéni anyagi helyzet függvénye. Nyugat-Európához képest olcsó, a Balkánhoz képest drága.
2018. júl. 19. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
71%

Mi most voltunk, 600 eurót fizettem 8 éjszakáért, egy szép apartmanunk volt, 10 méterre medence, saját tengerpart, saját konyha, minden konyhai eszközzel, klíma, gyönyörű környezetben.


Étterem hármunknak alkalmanként (két felnőtt, egy kisgyerek, de neki is felnőtt adagokat rendeltünk) olyan 30 - 50 euró, de ebben minden van, úzó, sör, saláta, főétel stb.


Szóval nem drága, de ma már semmi sem igazán olcsó.

2018. júl. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 tesho válasza:
100%

Olcsó.

2 éve voltam Rodoszon repülővel all inclusive ellátással 7 éj 150ezerért, ebben full minden benne volt (repjegy, szállás, 3 étkezés, illetékek, egész nap ingyen italok, transzfer) és közvetlen tengerparti fekvés, szeptemberben is nagyon meleg tengervíz. Best buy 👌

2018. júl. 22. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Sághegyi Péter ***** válasza:
100%
Mi már több mint 10 éve oda járunk mert olcsóbban jövünk ki mint ha a Balatonra mennénk.
2018. júl. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Desintegrator válasza:
100%

Igenytöl függ.

Santorini pl. minimum haromszor dragabb, mint Rhodos.

Partközelben minden dragabb, mint mashol. Söt, sokszor meg a hotelban is dragabb egy tengerre nezö szoba, mint az ugyanolyan felszereltsegü többi szoba.

Rbnb-vel ki lehet fogni jo kis vikendhazakat relativ jo aron.


Korfun egy hetre szeptemberben mondjuk 400 euroert lehet talalni normalis hotelszobat. Ugyanekkor Santorinin 1300 euro alatt szinte nincs is semmi (ha meglatod az arakat, mindjart leesel a szekröl).

Thessaloniki környeken 300 euroert is talalsz jo hotelt egy hetre.


A taxisokkal alkudni kell. Legalabbis Athenban biztosan, mert eleg nagy gengszterek.

Mi adtunk 80 Eurot az egyiknek (utolag), aki beleegyezett, hogy 4 oran keresztül furikaz minket a varosban, es elvisz a latvanyossagokhoz. Meg elvezte is, hogy ö volt a guide.


A kaja olcso, es mindig olyan adagot kaptam az ettermekben, hogy majd megfulladtam, ha megprobaltam mindent elpusztitani.

Amugy Athenban mindenert penzt kernek el, semmit sem lehet ingyen megnezni, meg regi olimpiastandiont sem, ami felig nyitott, es az utcarol latni az egeszet, de közelre setalni mar nem lehet. Persze 1-2 Eurokrol van szo.

2018. júl. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!