Kezdőoldal » Utazás » Európa » Londoni utazáshoz jó-e a...

Londoni utazáshoz jó-e a magyar PayPass (érintő) bankkártya?

Figyelt kérdés
Megnéztem a TfL honlapján, de nincs határozott válasz, a VISA is vagy jó, vagy nem. Vagy váltsak ki inkább Oystert? Köszi a tanácsokat.

2018. júl. 27. 15:59
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
jó a visa is
2018. júl. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Persze, jó, én is mindig azt használom, nem kell Oyster.
2018. júl. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Van határozott válasz, hogy a Visa is jó.

[link]

2018. júl. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jó nekem is visa van azt használom minden nap.
2018. júl. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. De az egyiküknek ide másolom, hogy amit belinkelt, az pont az ellenkezője, mint amit állít.

"Some Visa and V PAY contactless payment cards from countries issued outside the UK are NOT accepted."

"Most contactless cards issued outside the UK can be used to buy tickets ..., even if they can't be used for contactless travel."

2018. júl. 29. 20:32
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen some, de mint írták a magyart volt olyan aki használta és működött. Legrosszabb esetben veszel egy töltös oystert vagy jegyet.
2018. júl. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!