Kezdőoldal » Utazás » Európa » Köteles vagyok külföldre...

Köteles vagyok külföldre (Franciaországba) utazni kiskorúként, ha nem szeretnék?

Figyelt kérdés
Apukám megy ki októberben konferenciára, magával akar vinni. Eddig benne voltam, mert normálisan viselkedett. Már a repjegyeket is megvette. Kb egy hete megint egy idegbeteg nemnormális. Nem akarok vele olyan messze egy hétig összezárva lenni, viszont ha azt mondom hogy nem akarok menni, nem biztos hogy anya engedné. Igazából semmiképpen sem szeretnék menni, de kiskorúként magával vihet? Mit tegyek hogy ne kelljen mennem? Segítsetek!!!!!!!!!!!

#utazás #külföld #kiskorú #repülőjegy visszamondása
2018. aug. 1. 18:34
 1/3 anonim ***** válasza:
94%
Ha ö a gondviselöd, akkor igen, ö dönti el, hogy maradhatsz, vagy menned kell. Ha valahol van anyád is, akkor esetleg vele maradhatsz.
2018. aug. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
77%
Idegbeteg nemnormális emberre a családotokban nekem is lenne egy tippem...
2018. aug. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
55%
Itt az eredménye annak, hogy tiltják a jókor és jó időben elhelyezett taslit...
2018. aug. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!