Kezdőoldal » Utazás » Európa » Görögországban hogyan ellenőrz...

Görögországban hogyan ellenőrzik a személyi igazolványokat határ átkeléskor?

Figyelt kérdés
Tavaly kaptam ott egy közúti bírságot amit nem fizzettem be. (Nem érkezett az otthonomba semmilyen levél ezzel kapcsolatban). A határban ezt vajon látják az ottani dolgozók, foglalkoznak ilyenekkel vagy csak azt csekkolják, hogy érvényes-e a szemelyi?

2018. aug. 10. 11:11
 1/7 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem ne foglalkozz a problémával, ha majd megfognak, leülöd a büntetést.

Ui. Egy hétre mentek, vagy kettőre? (A kéthét ideálisabb lenne a dutyi szempontjából)

2018. aug. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%
Látják bizony.
2018. aug. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
#2 Hogyan látják?
2018. aug. 14. 11:57
 4/7 A kérdező kommentje:
Kérem valaki aki tényleg tudja, hogy van ez válaszoljon!
2018. aug. 14. 13:07
 5/7 anonim válasza:
100%
Egyszerűen csak ne foglalkozz vele. Csak menj át a határon nyugiba ha pedig elkapnak akkor fuss!!
2018. aug. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hogyha valakinek hasonlo problemaja lenne a jovoben annak uzenem, hogy nem volt gond, siman atengedtek.
2018. dec. 12. 10:18
 7/7 anonim ***** válasza:

Hitem szerint nevén kell nevezni a a patkányt. A bűnözőről ki kell mondani hogy faaszfej, a szabályszegőről hogy szabályszegő.

Ha a tökeimet harapófogóba fognák és követelnék, hogy rád a fenti jelzők közül csak egyet választhatok, marha nagy bajban lennék!

Ugye érted?

2018. dec. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!