Kezdőoldal » Utazás » Európa » Nem tetszenek az angol lakások...

Nem tetszenek az angol lakások /házak, de Angliába szeretnék költözni, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tudom, hülye kérdés, de azon kívül hogy megbarátkozok a tipikus angol lakásokkal, más lehetőség van? Szeretem az angol vidéket, a programokat, folyékonyan beszélek angolul, a szakmámra kereslet is van, szóval szívesen költöznék ki (amíg lehet), de a lakáshirdetésekben látható képek elrettentenek. Szinte mindegyik lakás szűkös, sokszor ápolatlan a kert, ami van, olyan lelakott érzésem van. Vidéken, Leeds és 40 kmes környékén nézelődök, 6-700 font plusz rezsi értékben.
2018. aug. 12. 21:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem probalj inkabb lakasokat nezni. A kert ugye akkor kiesik, a lakasok pedig egyertelmuen tagasabbak Angliaban, mint Magyarorszagon. Nem jartam meg Leedsben, de megkerdezhetem, hogy mit neznel 6-700 fontert? Szobaert nekem kicsit soknak tunik, lakasert/hazert viszont kevesnek.
2018. aug. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Leeds tudtommal elég szar hely, szerintem 6-700 font/hónap + rezsi szerintem reális.

kérdező: így jártál, megszoksz vagy megszöksz. első körben örülj, ha találsz lakást. külön szerencse, ha még olcsó is. nem kötelező az első lakásban leélni az életedet, de ha előreláthatólag több időt kell ott töltened (éveket), akkor lebeszélheted a főbérlővel, hogy kifesthesd a szobákat pl. amúgy takarítani meg kertet rendbe rakni mindig lehet (már ha nem vagy lusta, ugye)

2018. aug. 12. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Most nem azért, de Angliában sem állt meg az idő, sőt. Vannak modern új építésű lakóházak is, nemcsak a vöröstéglás sorházak a kigömbölyödő ablakokkal. Keresgélj csak tovább.
2018. aug. 13. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi, az újabb lakások jó ötletek, nem tudom miért csak 1-2 bedroom house-okra kerestem eddig.

A 6-700 font a teljes házra vonatkozik (plusz rezsi,1-200 font ahogy láttam) egy hónapra. Sokkal olcsóbb, mint London, ha ez a kérdés. Rightmove,gumtree, stb oldalakon is ennyiért vannak felrakva.

2018. aug. 13. 08:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!