Kezdőoldal » Utazás » Európa » Görögországban melyik a...

Görögországban melyik a legszebb hely? Hova érdemes menni nyaralni?

Figyelt kérdés

Zakynthos-Kréta-Korfu-Kefalonia-Rodosz-Nei Pori-Sarti-Skala-Paralia?


Ismerőseim sokan Korfut mondják. Nekem csak Zakynthossal volt szerencsém, az gyönyörű hely, főleg a víz színei és a panoráma. Van attól szebb Görögben?



2018. aug. 13. 16:32
 1/7 anonim ***** válasza:
82%

én is zakynthoson voltam gyönyörű :)

apukám volt még krétán és santorinin azt mondta az is csoda szép. illetve korfun volt egy barátom azt mondta az is szép

2018. aug. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%

Én is a korfusok táborát erősíteném, számomra az egyik legszebb hely volt a hatalmas hegyei közt lévő azúrkék tengerével:) de van homokos part is, mi Glyfadánál fürödtünk.

Barátnőm Rodoszba szerelmes, 10 évig jártak oda és meg is értem, mièrt 😊

2018. aug. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
42%
Nekem Kefalonia és Kréta tetszett nagyon. Korfu nekem nagyon koszos, csakúgy mint Zakynthoss a bulizók miatt. Nei Pori és Paralia elég sivár, Rodoszhoz mèg nem volt szerencsèm.😊
2018. aug. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
48%
Parga nagyon hangulatos, egyszer mindenképp nézd meg :) Én is voltam Zakynthoson (Tsilivi), a tengerpartja tökéletes, de Tsilivi nem tetszett, elég koszos. Viszont Zakynthos nyugati partja bámulatos! Kefaloniát, Sartit is szokták dicsérni, szeptemberben utóbbit teszteljük ;)
2018. aug. 14. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
56%
Ma jöttem haza zakynthosról nagyon jó!
2018. aug. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
66%

Skala amúgy is Kefalonián van. :)


A fentiek közül nekem Zakynthoshoz, Korfuhoz, Kefaloniához Skalahoz is, és Paraliához volt szerencsém.

Ha sorrendet kellene állítanom, akkor 1. Kefalonia, 2. Zakynthos, 3. Korfu, 4. Paralia lenne.

Kefalonia tényleg gyönyörű. Illetve fentebb írta valaki Pargát, azt is nagyon imádom. Ezt a kettőt tényleg nagyon tudom ajánlani.


Nei Pori és Sarti egyébként kb. Paralia szint, előnyük, hogy olcsók, és közelebb vannak, mint Görögország többi része. Zakynthoson és Korfun nagyon szép strandok vannak, de inkább akkor ajánlom ezeken a szigeteken a nyaralást, ha legalább 2-3 napra szeretnétek autót bérelni, mert a tipikus turistás üdülőfaluk annyira nem jók azért. (na jó, ilyen Paraliánál meg Nei Porinál jobbak)

Kréta és Rodosz pedig elég nagy szigetek, vannak nagyobb városok is, illetve sok-sok strand és falu, szerintem ha jól választasz helyet, akkor ezekben sem csalódhatsz. Én éppen ebben a két szigetben gondolkodom következő nyaralásnak, ezekből is főként inkább Krétán.

2018. aug. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
48%
Nem írtad, de a nyertes LEFKADA! Guglizz, higgy nekem. :)
2018. szept. 1. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!