Kezdőoldal » Utazás » Európa » Akik voltak már Disneylandben,...

Akik voltak már Disneylandben, Párizsban! Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Melyikbe részébe érdemes bemenni? Mikor voltatok és mennyien voltak? Mennyit kellett sorbanállni? 16-18 éveseknek melyiket ajánlanátok? Megéri bemenni a nagyobb/híresebb részébe vagy az kicsiknek való?

2018. aug. 13. 18:58
 1/7 anonim ***** válasza:
34%

"Az kicsiknek való?"


Te 16 évesen már nagy vagy oda.

Menj vissza úgy 20-30 év múlva, és akkor talán megérted, hogy miről is szól Walt Disney mesevilága...

2018. aug. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%
Volt egy hatalmas tanulsága a dolognak: 1 nap nem elég rá!
2018. aug. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi! És a Walt Disney studios parkban voltatok?

(Amúgy én vagyok a 18 éves :D)

2018. aug. 13. 22:03
 4/7 anonim ***** válasza:
93%

Mentem volna a stúdiós izébe is, de 1 nap nem volt elég arra is... Ezért ajánlom, hogy minimum 2 nap legyen.

A városra meg kitudja hány nap... Nekem 3 nap után is erősen hiányérzetem maradt.

2018. aug. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi tavaly májusban voltunk 3 napot.

Szülöként voltam. Egy másik családdal együtt mentünk 5-7 éves gyerekeket vittünk.


Engem ledöbbentett és megrázó is volt. De egységében jó élmény volt. Egy park egy napra sem teljesen elég de két park két napra nagyon rossz lenne, mert iszonyat sokat kell gyalogolni. A bejárattól az elsö atrakcióig ha simán mész is kb 5-10 perc gyalog, de ha nézelödsz akár fél óra mig oda érsz. A várakozási idö akkor hétköznap 20-45 perc volt, szombaton 40-70 perces várakozási idök voltak.

Felnötteknek vagy nagyobb gyerekeknek való atrakció mindegyik parkban van elég, nem egyikben sem fogsz unatkozni 18 évesen sem.

De amiért ha egy napra mentek az alap parkot ajánlom, az azért, mert ott sötétedésig lehet maradni amikor a tüzijáték van, és elötte azt hiszem 17 -kor van a parádé megint csak ebben a parkban.

2018. aug. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
93%

Többször voltam, utoljàra tavaly, a kislànyomat vittük, aki akkor volt 3 èves.

Összessègèben : 1 nap nem elèg rà. Mi 3 napot voltunk, az kb pont elèg volt, de mi nem ültünk fel pont azokra az attrakciókra, amik a te korosztàlyodat vonzzàk, ès ahova sokat kell sorbaàllni.

Amit tudok ajànlani :

- ne iskolaszünetben vagy hètvègèn menjetek. Olyankor nem ritka a màsfèl-2 óràs sorbanàllàs sem egy 2 perces menetèrt.

- foglaljatok szàllàst valamelyik Disney hotelben (mi a Santa Fè-ben aludtunk) amivel reggel 8-tól màr bemehetsz, ès kikèrheted a Fast Pass-t az àltalad kinèzett jàtèkra.

- ne a parkban ebédeljetek, mert iszonyù dràga, illetve az olcsóbb kajàk szinte ehetetlenek, ha nem szereted a kiszàradt hamburgert (azt is majd 20 euróèrt) Ellenben kinn a Disney village-ban van több ètterem, olcsóbb, nagyobb vàlasztèkkal. Kajàt bevinni nem lehet, ezt ellenőrzik a kapunàl.


A te korosztàlyodnak valóban a stúdióban vannak az adrenalinosabb attrakciók, se van sok kihagyhatatlan magàban a parkban is (Space Mountain pl, vagy Indiana Jones...).


Mindenkèpp tervezzètek meg tudatosan, egy tèrkèppel, hogy milyen útvonalon fogtok mozogni, ès melyik jàtèkokat akarjàtok feltètlen kipróbàlni, ès próbàljatok Fast Passokkal operàlni.

2018. aug. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nagyon hasznosak voltak ezek az infók!:)
2018. aug. 14. 23:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!