Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mennyi idő alatt értetek ki...

Mennyi idő alatt értetek ki Budapestről Paráliriára busszal? Nagyon fárasztó volt?

Figyelt kérdés
2010. jún. 20. 18:42
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
Ha Paraliara gondolsz, akkor igen nagyon hosszú volt, mi 19órát utaztunk, mert rengeteget kellett várni a határnál, én azt mondtam, hogy soha többet. Nagyon fárasztó, főleg hogy terhes voltam, mikor mentünk, engem nagyon megviselt, de a páromat is nagyon.
2010. jún. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Bocs:Paralia
2010. jún. 20. 19:07
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Én gyerekként voltam Paralián busszal. De akkor gázosabb volt, mert minden fánál megállítottak a szerbek, most ez azért már nem így megy. akkor 20-22 óra volt, úgyhogy az előttem szóló szerinti válasz kb okés. amúgy szerintem nem vészes egyáltalán, ki lehet azt bírni, a busz 2-3 óránként meg áll egy 10-15 perces szünetre.
2010. jún. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim válasza:
100%
Én 2 éve voltam, kb 20 órás út volt, és egyáltalán nem volt gáz, vigyél könyvet zenét sok kaját :)
2010. jún. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim válasza:

Mi nagyon nehezen bírtuk, éjjel aludni se lehetett, most már vinnék füldugót is a hülye videofilmek miatt amit a gyerekek miatt kellett nézni... pfff. Iszonyú volt az út, nagyon hosszú. Persze ha legalább Parália jó lett volna, de sajnos nem nagy szám... :((

Szóval nem érte meg szerintem.

2010. jún. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Paralia pörgős bulis város, oda nem pihenni megy az ember :)
2010. jún. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
én repülővel voltam, de paralia nekem se jött be:S leginkább az, hogy koszos volt a víz (műanyag palack, zacskó stb.) mondjuk olyan 7 éve voltam, azóta lehet, hogy változott, de én a szigetek hangulatát jobban csípem.
2010. jún. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
61%

Nem távolság!

Rakétával, csak néhány perc...

Repülővel is csak egy-két óra...


Na persze busszal, azért az egy picit másabb!!

Két nap oda... két nap vissza...

Kómában, simán ki lehet bírni...


A valóságra is kíváncsi vagy?

Amikor kimész a buszhoz induláskor és meglátod azt a rengeteg kedves embert, még arra gondolsz, hogy milyen rendesek a rokonok és mennyien kísérték ki azt a néhány utast...

Na itt tévedsz először(!)...

...amikor kiderül, hogy akiket te kísérőknek néztél, azok a valóságban mind-mind utasok...

... és a teljes tömeg felszáll veled együtt a buszra.

Ekkor már egy részük le van izzadva a cipekedéstől...

Persze van aki már fürdött...

(valamikor)...

...de ezt sokan majd csak a tengerben tervezik megejteni, úgy két nap múlva...

Te ekkor már inkább leszállnál, de már becsukták az ajtókat...

Azt hiszed, hogy azért, mert néhány emberen, a kora reggel elbliccelt fürdés helyett használt locsoló-kölnit leoldotta az izzadtságuk, most ettől büdös van...

Most tévedsz másodszor...

...mert mi ez az ájer ahhoz képest, amikor majd egy-két óra múlva elkezdik levenni a cipőjüket is...

Persze, már néhányan ekkor, magukra fújnak egy kis kókuszos dezodort is...

...ettől a szagelegytől, csak kevesen kezdenek el hányni...

Tehát össze vagy zárva egy csomó "kedves és illatos" vadidegennel,

akiknek egy része videót akar nézni,

egy másik részük viszont magyar nótát akar üvöltetni a busz rádióján...

...a "postás-józsi" új cd-je is előkerül ekkorra...

(Ezek nélkül nem is tudom, hogy hogyan lehetne külföldre elutazni??)

De ne aggódjál a hangos zene miatt...

...ezt majd úgyis elnyomja a gyerekek üvöltése.

Azután valakinek a tömegből, félóránként biztos, hogy pisilnie is kell...

A buszt ugyan WC-snek hirdetik, de az út elején közlik, hogy a busz WC-jét nem lehet használni. Na ettől azután mindenkire rájön a fo.ás...

Attól meg, hogy másfélpercenként megáll a busz, na mond már...

...maximum egy-két nappal később értek oda.

Na itt megint tévedtél...

...mert elhitted a hivatalosan meghirdetett menetidőt.

Néhányan persze semmitől sem zavartatják magukat és felcipelnek nagy hűtőládákat és egész úton vereshagymát falatoznak, el nem fogyó kalbásszal...

...persze előkerül néhány csomó újhagyma is.

Viszont ha előrelátó vagy, akkor szépen felkészülsz...

... mert ezt a kis izzadság- és hagymaszagot, simán el tudod nyomni, ha megeszel néhány fej fokhagymát...


Amúgy nem is értem minek mész Görögországba, hiszen a buszos élményeidet, már úgy sem tudja felül múlni semmi...

...és fogadjunk, hogy visszafelé még szesz is lesz mindenkinél és csak az utasok fele fog gatya nélkül táncolni...

...és nem csak az üvegekben.

2010. jún. 21. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
36%

Helyesen az utolsó bekezdés:


Amúgy nem is értem minek mész Görögországba, hiszen a buszos élményeidet, már úgy sem tudja felül múlni semmi...

...és fogadjunk, hogy visszafelé még szesz is lesz mindenkinél... és nem csak az üvegekben...

... és csak az utasok fele fog gatya nélkül táncolni a buszon...

2010. jún. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
9.16, Kösz a fáradtságot. Megnyugtattál.
2010. jún. 21. 14:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!