Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mennyi idő alatt értetek ki...

Mennyi idő alatt értetek ki Budapestről Paráliriára busszal? Nagyon fárasztó volt?

Figyelt kérdés
2010. jún. 20. 18:42
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
mi kerek 1 napot mentünk mindennel együtt....nagyon fársztó volt,de megérte!!!!!:)
2010. jún. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
Mi Korfuig mentünk, reggel 8-kor indultunk, másnap délre értünk oda. Jól felkészültünk (kaja - nem büdös), rágcsálnivaló, rengeteg víz, hányinger ellen gyógyszer, felfújható kispárna, pléd (éjjel hideg volt nagyon a buszon, bár te majd hamarabb leszállsz), elemlámpa (tudj keresgélni a táskádban), könyv, bár inkább nézelődtünk. Mi nagyon jót aludtunk a buszon, főleg miután a busz fele leszállt Paralián, Korfuig már fekve tudtunk utazni, mindenkinek jutott dupla ülés. Bár mi a leghátsó sorban ültünk, így teljesen kinyújtózva tudtunk aludni. Szóval teljesen jól ki lehetett bírni, nem vészes.
2010. jún. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
11:54-es vagyok. Még annyit hozzátennék, hogy egy kis nesszeszerben mini fogkefe, fogkrém, tusfürdő, törölköző nagyon jól jön! Benzinkútnál utolsóként elmentem a mosdóba, arcot, fogat mostam, nagyon jól esett.
2010. jún. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztató szavakat, előzőek miatt nagyon kell.
2010. jún. 23. 18:05
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
11:57-es vagyok. tényleg ki lehet bírni, én nagyon élveztem az utat. (Túléltem már rosszabbat is, 2 éjszaka vonaton ülőkocsiban). Odafelé a macedón határnál a Mamma Mia filmet tették be, meghozta a hangulatot a tengerparthoz. :-) Ha bármi kérdésed van, szívesen válaszolok. Melyik utazási irodával mész?
2010. jún. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim válasza:
100%
Szerintem is kilehet bírni! Mi a párommal Nei Poriba mentünk. Tovább, mint Paralia. Reggel 10 körül indultunk, másnap 9 felé értünk oda. Én is terhes voltam, és semmi bajom nem volt. Néha megálltunk, s az emberek sem voltak vészesek. Jó nyaralást!
2010. jún. 27. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2010. jún. 27. 09:10
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
Mi iakola és osztálytársakkal mentünk.Reggel indultunk, Tesszalonikiben megálltunk pár orára pihenni meg várost nézni(hazafelé szintén-de akkor elhuzodott:D:D az poénos volt.) Takaró tényleg jól jön,éjszaka lehetett aludni a buszon.Sofőr lekapcsolt majdnem minden lámpát.S aludtunk. Másnap dél körül érkeztünk meg. S 3óránként álltunk meg pisilni.Nem kell félni. (mi is Nei poriba mentünk s örök emlék marad-elöször voltam tengerparton)
2010. jún. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim válasza:
100%

Nem tudom mit panaszkodik itt néhány ember: ÖRÜLJ, HOGY ELJUTOTTÁL ODA! Hihetetlen, hogy mennyire elkényelmesednek néhányan...

Szerintem tuti tök jó lesz, ha jó a társaság, és kicsit alkalmazkodó vagy el lehet szórakozni az egészet! :D Csak pozitívan kell hozzáállni! ;)

2010. jún. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim válasza:
Nekünk Paralia nagyon tetszett, de az utazást szívesen kihagytuk volna, ami kb. 23-24óra volt. Igaz, mi 6 éve voltunk. Az odaút még nem is volt annyira vészes, viszont megérkezés után olyan fejfájás gyötörte a férjemet, hogy 1napig semmit nem tudtunk csinálni. A tengert is csak 2nap múlva láttuk. Aznap lehetett volna részt venni egy athéni városlátogatáson, de miután megtudtuk, hogy (lehet, nem jól emlékszem) vagy 6-8óra csak oda az út szintén busszal, inkább kihagytuk. A hazautat meg én szenvedtem meg, de nagyon. Sikeresen összeszedtem valami vírust (nem figyeltem eléggé), és miért is ne, a buszon jöttek elő a tünetek. Hányás, hasmenés....El tudod képzelni??? A hasmenést köztudottan nagyon lehet kontrollálni. Nem tudom, hogy csináltam, de sikerült. Nem fostam össze magam. És igen, a WC-t NEM lehet használni! Hazafelé alig 3-4alkalommal állt meg a busz. Az elsők között szálltam le mindig. Hányni viszont szerettem volna félrevonulni. A sofőr nagyon nehezen értette meg, hogy nem a WC-be akarok hányni, csak be szeretnék oda vonulni a zacskómmal...Végül megkaptuk a kulcsot. És az egész út így telt. Az utolsó 30km-t azt hittem, már soha nem tesszük meg. Miután leszálltunk a buszról, az első utam a dokihoz vezetett.
2010. jún. 28. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!