Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ki volt már a román tengerpart...

Ki volt már a román tengerparton? Állítólag Constanca és környéke nagyon szép és rendezett.

Figyelt kérdés

2018. aug. 14. 22:23
 1/8 anonim ***** válasza:
43%
Ne, inkább Bulgária.
2018. aug. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
43%
állítólag...
2018. aug. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
43%
Hát a balcsin szocializálódott embereknek minden az. De én inkább mennék az Adriára. Időben ugyanott vagy és sokkal szebb. A Fekete-tenger kifejezetten okádék. A vízminőség is borzalom, mindenhol szocreál üdülőputrik. Ezért pénzt nem adnék.
2018. aug. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
39%

Más tengerpartokon biztosan nem látsz disznótort !!

[link]

2018. aug. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
77%

Én voltam, de az Adria sokkal szebb is és közelebb is van. A Fekete-tenger vizet nagyon sötét kék, majdnem fekete, nem olyan kellemesen szép, mint Horvátországban az Adria.

A tenger partja meg lapos, szóval a part se túl szép, az az egyetlen előnye, hogy mindenhol homokos.

Sokat fejlesztettek az elmúlt években, pl a közút hálózat a román tengerparton kiváló és sok a programlehetőség, szóval, ha mindenképpen tervezed, nem azt mondom, hogy nem lehet ott eltölteni egy kellemes vakációt, de Horvátország lényegesen jobb.

2018. aug. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
85%

Constanta egy lepukkant kikötőváros, amit maffia klánok uralnak.


Ha tényleg a román tengerpartra akarsz menni, akkor Mamaia környékét ajánlom, ami viszonylag kulturált és nyugatias. Olimp, Neptun, Jupiter is viszonylag igényes es tiszta helyek. Venus, Saturn, Eforia oké, bár nagyon zsúfolt. A déli részre ne menj (Costinesti, Doi Mai, Vama Veche), ott csak drogosok vannak, és rettenetes mocsok.


Amúgy a román tengerpart nem nagy szám. Zsúfolt, drága, messze van. Ha közel laksz (pl. Erdélyben) akkor megéri elmenni, de Magyarországról nem.

2018. aug. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
ma 17:59 Majd jövőre Bulgáriába és gondoltam utána átmegyek Romániába.
2018. aug. 15. 18:16
 8/8 anonim ***** válasza:
95%
Szépnek nem mondanám, rendezettnek végképp nem, de ettől függetlenül megéri elmenni, mert egész érdekes, (nem negatív értelemben) balkáni hangulata van. Az Adriánál olcsóbb. Constanta nem nagy szám, Mamaia kicsit tucat hely, a legjobb hangulatú hely Vama Veche délen, ha Bulgária felől akarsz menni, akkor még közel is van.
2018. aug. 27. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!