Kezdőoldal » Utazás » Európa » Romantikus, könnyen megközelít...

Romantikus, könnyen megközelíthető helyek Magyarországon, illetve Európán belül?

Figyelt kérdés
Szeretném a barátomat meglepni szülinapjára egy egynapos kirándulással. Szívesen kiruccannék valami közeli helyre így a szomszédos országok bármelyikébe, de Magyarországon belüli szép, romantikus helyek is érdekelnek!! Fontos, hogy könnyen, közvetlenül busszal/vonattal megközelíthető legyen, és mivel egynapos kirándulás, ne legyen nagyon messze. Köszönöm a segítséget!
2018. aug. 15. 21:11
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Úgy is fogalmazhatnék, hogy Budapesttől maximum 3 órányira lévő szép helyek :) város, tó, akármi jöhet :) ja és ősszel mennénk, remélhetőleg szép időben :)
2018. aug. 15. 21:15
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Lillafüred. Nyilván függ attól, hogy honnan indulsz, de akár még Budapestről is megoldható egy napon belül.
2018. aug. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Székesfehérvár, Szeged, Bécs, Brno, Balaton környéke...
2018. aug. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
93%
Ugyan nem 3 órára van (persze repülővel hamarabb is oda lehet érni), de Erdélyt ajánlom, gyönyörű!
2018. aug. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Visegrád, Szentendre

Lillafüredre gondoltam én is

2018. aug. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Tényleg, Szentendre! Az nagyon hangulatos:)
2018. aug. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi, csak Szentendrén már sokszor voltunk.
2018. aug. 16. 16:52
 8/11 anonim ***** válasza:
Egy napos Milánót lehet tolni hajnali indulással késő esti érkezéssel. Dóm, Scala, kis Navigli, esetleg Utolsó vacsora plusz egy pizza belefér, sokszor 10 alatt megvan a kanyar.
2018. aug. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi! Milanora én is gondoltam,de nagyon drága a repülőjegy :O főleg így last minuteben
2018. aug. 16. 20:07
 10/11 anonim ***** válasza:

Vác, Rám-szakadék, Esztergom, Pécs, Szeged, Kőszeg... attól is függ, mit szeretnétek.


Mert pl. a Budai "hegyekben" is szép egy őszi túra, vagy Pilis, ilyesmi.

2018. aug. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!