Kezdőoldal » Utazás » Európa » Unom már, hogy minden évben...

Unom már, hogy minden évben azért nem nyaralok, mert nincs kivel. Nagy álmom Görögország. Jövőre nincs kedve valakinek eljönnie, aki hasonló cipőben jár?

Figyelt kérdés

2018. aug. 18. 22:22
 1/9 anonim ***** válasza:
45%
Hát sajnálom,hogy nincs kivel,de van akinek sz.rabb.Mondjuk nekem..már több éve nem nyaraltam,csak dolgozok folyamatosan és a munka,betegség váltja egymást..Gürcölök egész évben,hogy pihenni tudjak,de mégse sikerül,mert az adósság viszi el azt a pénzt is.
2018. aug. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem lenne kedvem! Írj privátot ha gondolod...
2018. aug. 18. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
59%
Menj egyedul , nyavajgas helyett.
2018. aug. 19. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%
2 évvel ezelőtt még Dubrovnik-ba utaztál volna. Döntsd már el, hogy melyik országba/városba nem fogsz elutazni egyedül.
2018. aug. 19. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%
Én mindenhova egyedül járok. Nekem sincsenek barátaim lemorzsolódtak az elmúlt években...egyedül az igazi mahad ura vagy szerintem szuper dolog. Vágj bele mert a net előtti siránkozással azt az időt veszíted el amit vissza soha nem kapsz...
2018. aug. 19. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%
Fizess be egy társasutazásra, ott ismerkedhetsz is.
2018. aug. 19. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
48%
Mész egyedül? Pl... :D
2018. aug. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Fb csoportok tele vannak hasonlo hirdetesekkel. Erdemesebb lenne ott feltenned ezt a kerdest. Pl. Vandorboy
2018. aug. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Menj egyedül vagy olyanokkal, mint a Baraka, Rolitúra, Qalandar stb. jó fejekkel ismerkedsz meg.
2018. aug. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!