Kezdőoldal » Utazás » Európa » London egy napos tömegközlekedés?

London egy napos tömegközlekedés?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szeretnék oktoberben Londonba utazni, hárman mennénk. Én diák vagyok, és két felnőtt tartana velem.

Olvastam nagyon sok dolgot, de szeretném a segítségeteket kérni.


A repülőtértől a transzferbusszal be tudnánk menni, eddig semmi gond.


A város fő látványosságait szeretnénk bejárni, késő este menne is vissza a gépünk.


Ez ugye egy nap lenne.

Olvastam, hogy külön van a busz es metrójegy is, Oyster Card, stb.

Paypass-os kártyánk sajnos nincs.


Tudnátok segíteni, akik jártak ott nemrég, esetleg ott élnek, hogy hogyan működik?

Ilyenekre gondolok, hogy Hyde Park, Tower Bridge, London Eye, British Museum.


Tudnátok segíteni, mennyibe kerülne egy fő részére az egy napos utazás Londonon belül?


Előre is köszönöm a segítséget!!!


2018. aug. 26. 13:04
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Ez az egyik opció, korlátlanul utazhattok az 1-4 zónán belül, minden látnivaló, amit meg akartok nézni, ott van. A másik lehetőség az Oyster, amit bármelyik metróállomáson meg lehet venni automatából és pénztárban is, a Baker streeten pl. (ha a Stanstedről busszal mentek be, ott van a megállója a metrónál.) Érdemes ott venni, készpénzzel a pénztárban, online csak visitor kártyát vehettek, aminek az ötfontos díját nem térítik vissza. A sima Oystert viszont igen, a rajta maradt pénzzel együtt, ha a nap végén visszaváltjátok. Bármelyik állomáson fel tudjátok bankkártyával is tölteni, ha közben lefogyna róla a pénz.

2018. aug. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vagy, ami a legegyszerűbb 23,90 GBP egy egynapos papír alapú bérlet és akkor nem kell töltögetni, visszaváltani stb.
2018. aug. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!