Kezdőoldal » Utazás » Európa » Megbízható útszervező cég?

Megbízható útszervező cég?

Figyelt kérdés

Barátommal szeretnénk adventkor egy egynapos túrát tenni Zágrábba. Tudtok esetleg ajánlani, olyan szervezőcéget akikkel esetleg van tapasztalatotok és megbízhatóak?


Legszívesebben egyénileg mennénk de sajnos nem találtam se buszt se vonatot amivel egy egynapos utat meg lehetne szervezi (kora hajnal indulás és késő esti érkezés)



2018. szept. 13. 11:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Flixbusz délben ér oda. Így néhány órátok lenne. Ha nem találsz szervezőcéget, esetleg csak drágán találsz, nem lenne értelmesebb kimenni és ott aludni? cserébe 2 napot lennétek ott és nem fizetnétek horror árat egy szervezőnek?
2018. szept. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

En inkabb 2 nap 1 éjszaká ajánlom. Sokkal jobban megérne. Kis panziókba találhato olcsó szállas. S akkor tenyleg lattok id vmit a vásárból.


Flixbusszal Budapest népligetből indul reggel 7:30kor és kb 12:10 a zagradi buszállomason van. En december elejit neztem az oda ket főre 10580 Ft. Másnap van, ahol cdak 13:30 as buszt talaltam. De pl hetvehe 8-9 oda 7:30as busz vissza másnap 16os vagy 18as indulás is van. De az istiek 12e fölött vannak, a korábbi pedig 10580Ft.



Megbizhatóak a szervezet utak is, csak akkor ugye tervezett program van, "hajtanak" titeket. S nem biztos, hogy olyan elvezetes.


Elhelyezkedés, felszertseg és meret alapjan 6000 Ft-tol lehet ket főre egy ejszakara szállast találni.

Ez pl belvaros es jol nez ki

[link] ez 11e-től kezdödik


De ha olcsóbbak akkor kijjeb vagy hostelek.


Inkább egyénit 2 napra ajánlom, ha felszeretnetek fedezni a varost, s a a titeket érdeklő dolgokat megnezni. Illetve együtt andalogni.

2018. szept. 17. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!