Kezdőoldal » Utazás » Európa » Milyen ajándék lenne a legjobb...

Milyen ajándék lenne a legjobb német cserediáknak?

Figyelt kérdés
Jövőhéten utazunk németbe és nem tudom mit kéne vinni ajándékba. Még nem találkoztunk soha ő 13-15 év körüli lány. Magyar édességekre/rágcsákra gondoltam eddig.

2018. szept. 18. 13:54
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
20%

Igen ilyenkor vmi magyar cuccot szoktak vinni. Milyen edesseg vagy ilyesmire gondoltál.

A családnaj is szokás, pirospaprika, vni hímzéses, magyaros baba.

Vihetsz hímzéses hajpantot, kistáskát meg ilyesmi.

Ha tudsz romlandót is vinni akkor turorudi, tejföl.

2018. szept. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
92%
Tùrórudit ne, mert azt a legtöbb német borzasztónak találja. Tejföl meg itt is van, söt jobb minöségben, mint MO-on.
2018. szept. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
28%
Hat oke. Bar en találkoztam olyan némettel, aki nagyon szerette a túrórudit. Balatonra jövet mindig azt vette. (Bar a mostaniak elég rosszak, a pöttyöstől meg még is is rosszul lennek, csak nem eszem.)Tejföl nem minden térségben van. Bar tény, hogy az ottani tejtermékek jobbak.
2018. szept. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Téli szalámi
2018. szept. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Paprika
2018. szept. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Francia drazsé :) A mi német tanulónknak az volt a kedvence meg a paprikás szalámi és a körözött.
2018. szept. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszotokat! Ha még van valami ötletetek szívesen várom!
2018. szept. 18. 19:13
 8/19 A kérdező kommentje:

Amúgy amiket eddig vettünk az dianás cukor,győri édes keksz, duna kavics, ropi, negró, balaton szelet, tibi csoki,boci csoki, dörmi, sport szelet, pilóta

És a családnak pedig erős pista, gulyás krém, piros arany

Csak még a lánynak szeretnék valamilyen tárgyi ajándékot

2018. szept. 18. 19:19
 9/19 anonim ***** válasza:
29%

Ha vmi magyarosat, akkor kalocsi vagy matyó hímzéses hajpánt, táskácska. Vagy gyönygyokkel kirakott karkotő nyaklánc.

[link] ilyesmik.

Vaci utcaban a turistáknak van egy csomó bolt. Ott vehetnel vmit. En más országból vendégtől biztos vmi nepi cuccnak örülnék.

2018. szept. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem hanyagold a matyóhímzéses meg hasonló izéket egy tinilánynak. Látom magam előtt, ahogy udvariasan megköszöni, utal rá, hogy milyen szép, majd miután hazamentél bedugja egy fiók mélyére. Nem tudom, hogy budapesti vagy-e, de a Váci utca környékén nagyon jó szuvenírboltok vannak. Vehetnél pl pólót, bár az ugye rizikós a méret miatt. De vannak hangulatos retró táblák, amiket szobába ki lehet rakni, plüssállatok, bögrék stb.
2018. szept. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!