Kezdőoldal » Utazás » Európa » Lanzarotte (Kanari Sziegetk)...

Idigo kérdése:

Lanzarotte (Kanari Sziegetk) januar közepen szerintetek elvezhetö?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy az ocean hideg lesz, csak egy kis feltöltödest szeretnenk (es menekülni a telböl :)

#Európa #nyaralás #Kanari-Szigetek
2018. okt. 3. 10:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze, élvezhető. 20-25C simán lesz, de a Nap miatt érzetre ez több.
2018. okt. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én Gran Canaria-n voltam idén január közepén, fantasztikus időnk volt. Egy kolléganőm egy héttel utánam ment Fuerteventurára 6 napra, ott is meleg volt ugyan de végig szakadt végig az eső az ottléte alatt. Állítólag ez igen ritka arrafelé, de nekik pont pechük volt. Ilyen szempontból kiszámíthatatlan, de valószínűbb, hogy jó időd lesz. Én személy szerint esőben is visszamennék a Kanári szigetekre, imádtam :)
2018. okt. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor eldölt :)
2018. okt. 3. 13:27
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze élvezhető, az óceán sem olyan vészes 19-20 fok abba is bele lehet azért menni meg vizes sportokhoz teljesen ideális. De ha béreltek egy autót és bejárjátok a szigetet az is elég jó program, mert ugyan nem a legizgalmasabb sziget, akad látnivaló így is bőven.
2018. okt. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
36%

Szia!

Szerintem Lanzarotte főleg télen élvezetes. Amire írod arra éppen . jó.

(Utóirat: miért írtad oda hogy (Kanari Sziegetk? Aki volt ott tudja aki meg nem volt az úgyse válaszol neked.

2018. okt. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A " Szigetek" - helyett azert irtam "Sziegetk"-et (erdekes ha direkt ezt akarod irni milyen nehez :) )mert összegabalyodtak az ujjaim gepeles közben. A Kanari-t azert emeltem ki mert lehet, hogy valaki volt v.melyik Kanari szigeten de nem pont Lanzarotte-n. Sztem azert mert egyszer elmesz valamelyik szigetre nem feltetlen adja magat hogy tudod milyen mas sziget van meg körülötte, viszont az informacioja attol meg hasznos lehet mert gondolom az idöjaras kb. ugyanolyan minden szigeten
2018. okt. 7. 09:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!