Kezdőoldal » Utazás » Európa » Kézipoggyászba belerakhatom a...

Kézipoggyászba belerakhatom a ruháimat?

Figyelt kérdés

Berlin - Németországba szeretnék kiutazni 2 napra, egy koncert miatt. Most fogok először repülni, és próbáltam beleásni magam a világába, mire kell figyelnem, stb.

Jegyvásárlásnál megpillantottam, hogy a poggyász 15kg-ig 13e Ft.


Na most a kérdésem az, hogy kézipoggyásznak nem lenne elég a hátizsákom? 1db farmert, 2 pólót, gatyát és zoknit raknék bele, amivel igazából félig lenne a táskám. Ezen kívül, a kabátom rajtam lenne, de nem tudom, hogy azt is a csomag részeként számolnák-e, vagy sem.



2018. okt. 4. 20:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy rakhatod abba. Nagyon sokan csak kézipoggyásszal utaznak. S abban van minden, amire szüksegük van. Nagyobb útnál, több holminál van szükség akkor szükséges meg egy 15kgos.
2018. okt. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan. Arra figyelj csak, hogy vannak kézipoggyászba nem tehető dolgok, ilyeneket ne vigyél magaddal.
2018. okt. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! :)
2018. okt. 5. 00:11
 4/4 anonim ***** válasza:

Nézzd meg melyik légitársasággal repülsz, nem kell fosni, hanem szépen nyugodtan el kell olvasni. Egymillió kérdés van itt arról, hogy mit lehet, mit nem lehet, miközben ez teljesen világosan le van írva a légitársaságok weboldalain. Bizonyos méretű táskákat engednek, van aki súlyhatárt is megad, és elsőbbségi beszállást ha veszel, akkor általában több cuccot vihetsz -- első táska lehet nagyobb és tipikusan egy második kistáska is belefér. Azt hogy mit vihetsz, azt alapvetően a légiközlekedési hatóságok szabják meg azzal, hogy mit vihetsz át a biztonsági ellenőrzésen, például a [link] oldalt ha megnyitod, ott van hogy "Utazás előtt" onnan pedig [link] utazas/utazas_elott/poggyasz_es_biztonsagi_ellenorzes/utasbiztonsagi_ellenorzes ide lehet kattintani. Ami nem logikus az az, hogy a folyadékok mennyisége van szabályozva és ahogyan, a többi szabályozás elég logikus: ami szúr, vág, gyullad és robban azt nem lehet felvinni.


Ami rajtad van, azt nem számolják, van olyan, aki málhamellénnyel sőt málhakabáttal utazik, benne a búr a búrkalappal. Olyan hülye is van, aki felveszi az összes trikóját és elájul a terminálban utána.

2018. okt. 7. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!