Kezdőoldal » Utazás » Európa » Aki már járt Csernobilba az...

Aki már járt Csernobilba az hogy jutott ki? Találtam egy utazási irodát, de ezt irreálisan soknak találom. Esetleg szervez valaki túrát Magyarországból is?

Figyelt kérdés
Légyszi csak azok válaszoljanak, akik már voltak kint, vagy tudnak valami érdemleges infóval szolgálni. A chernobylwel.org oldalt már átnyálaztam. Előre is köszi. :)

2018. okt. 9. 16:08
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
Mi tavaly voltunk, és jövőre megint megyünk. De mi egyénileg mentünk, kocsival. Kint vannak irodák akik segítenek a továbbiakban. Nagyon olcsó volt. Nem tudom megmondani, melyik iroda, mert csak kimentünk és kint keresgéltünk. De kaptunk kísérőt, segítettek, szóval minden ok volt.
2018. okt. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod! Ment a pacsi :)
2018. okt. 9. 19:06
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Kijevbe ki tudsz utazni Wizz airrel Budapestről, a repülőjegyet meg tudod úszni olcsón, ha rugalmas vagy az időpontot illetően. A szállások Kijevben nem drágák, booking.com-omn tudsz az igényeidnek és pénztárcádnak megfelelőt választani.

Kijevből kb 70 dollárért elvisznek idegenvezetővel, busszal Csernobilba. Pl ez a cég: [link]

De nagyon sok másik is van, csak keress rá angolul, hogy day trips from Kiev to Chernobyl és rengeteg céget fogsz találni.

Jó utat!

2018. okt. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Magyarországon szervez több napos kirándulást, engedélyekkel, mindennel egy srác, ebbena csoportban megtalálod:


[link]


Mondjuk pont most jöttek meg két hete, szerintem idén már nem mennek.

2018. nov. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Előző kommentelő vagyok. Egy napos túrára ne menj, drága, de legalább gagyi is.


Én voltam, 3 napot töltöttem a Zónában, és az is baromi kevés.

2018. nov. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!