Kezdőoldal » Utazás » Európa » Magyarország 1. 000 km-es...

Magyarország 1. 000 km-es körzetében jó nyaraló helyek ahol sok a látnivaló?

Figyelt kérdés
Jövő év elején mennénk. Városnézés, kirándulás céljából. Lehetőleg megfizethető legyen kb itthoni árakkal vagy az alatt. Sok mindent néztem már, de szeretném kérni a tanácsotokat. Mindent szívesen meghallgatok :)

2018. okt. 13. 03:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Gyakorlatilag barmelyik szomszedos orszag?
2018. okt. 13. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nyaralóhelyre nyáron megyünk a hasunkat süttetni. A városnézés télen, az egy más műfaj.

A hazainál olcsóbb árakon Lengyelországba, Ukrajnába, Albániába és Bulgáriába utazhatsz. A többi keleti országban hasonló az árszínvonal, mint nálunk, nyugat és észak felé pedig gyorsan emelkednek az árak.


Én kétszer voltam télen várost nézni, mindkétszer olyan helyen, ahol állítólag nincs kemény tél (London, Milánó). De nagyon hideg volt, csak vacogtunk végig. Ezt tetézte, hogy éppen ezeken a helyeken a fűtés sem valami patent, a szállások is hidegek voltak. Többet nem próbálkoztam, inkább síelni megyek :-)

2018. okt. 13. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én egy jó balkáni kört ajánlok. Gyönyörű helyek sora, kevés turista, olcsóság, isteni kajàk. Persze ha nem bírod a helyiek lazasàgát, akkor menj inkább Svájcba, csak az nem ennyibe fog kerülni.
2018. okt. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nézd meg a volt Leningrádot, most Szentpétervár, vagy nézd meg Rómát, Firenzét, Pompejit, Olazso. a kultúra bölcsője, ott van mit nézni. Vagy nézd meg Prágát, nekem a kedvenc városom, és hozzá Karlovy Varyt, ezt csak a hangulata miatt.
2018. okt. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Olaszország akart lenni.
2018. okt. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vagy menj el Párizsba, ott a Louvre. vagy a Vatikánba. Megnézheted Michelangelo remekeit.
2018. okt. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szarajevo-Mostar
2018. okt. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!