Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mallorca idősebbeknek?

Doresz9 kérdése:

Mallorca idősebbeknek?

Figyelt kérdés
Foglaltam szüleimnek repjegyet Mallorca-ra ajándékba viszont az lenne a kérdésem hogy nyilván ők nem bulizni akarnak hanem várost nézni stb. Van ilyenekre lehetőség vagy nagyon buli sziget? Valamint januárban milyen az idő mert olvastam hogy 17-20 fok de valahol meg azt írták hogy hideg van. Emberek milyenek?

2018. okt. 17. 08:38
 1/6 anonim ***** válasza:
89%

Januárban Mallorcán is hidegebb van , 20 fokot nem igazán éri el a hömérséklet. 8-10 fok a jellemzö.


Budapest is egy buli város, europa fiataljai az olcso pia miatt ide jönnek bulizni, még is más érdeklödésü emberek is találnak igazán sok minden érdekességet maguknak.


Mallorca gyönyörü és csak egy aprócska részén a nyár közepén vannak buli negyedek a nagy városokban, de az egész sziget egyébként túrista paradicsom föleg turázóknak.

2018. okt. 17. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%

Mallorca nem bulisziget, a délnyugati parton van csak pár ilyen város, főleg Magaluf, és ennyi. De nem is városnézős, mivel kulturálisan, történelmileg, építészetileg egy európai ember számára nem különösebben érdekes.

Mallorcára az emberek többsége fürdeni, napozni, túrázni, biciklizni, motorozni jár. Januárban értelemszerűen az első kettő kiesik, ezt azért tartsd fejben.

2018. okt. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
41%

Tényleg sosem értettem azokat a zseniket akik előbb megvesznek valamit utána kérdeznek. Mindezt úgy, hogy halvány lila gőzük nincs arról, mit vesznek. Te is jó példáját mutatod ennek.

Azt mondod, megnézted az időjárást és most tőlünk kérdezed? Azt mondod, városnézést terveztél dfe nem vagy tisztában azzal, milyen városok vannak arrafele?

A végén kiderül, hogy megvettél valamit és fogalmad sincs, januárra 30 euór lenne Mallorca retúrban.

Egyéábként ha engem kérdezel, jó hely még januárban is. Az emberek pedig Jók.

2018. okt. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen azért vettem meg mert a 4 repjegyet a 2 főnek letudtam foglalni 5000 forintért és nem tudtam meddig lesz akciós és sietve "kellett" dönteni
2018. okt. 17. 17:56
 5/6 anonim ***** válasza:
78%

Szia! Mi decemberbe voltunk ott és majdnem minden be volt zárva de a sziget szép volt!!!

Szerintem tetszeni fog az örögeknek. Bulihelyek nem voltak nagyon és esett 2 nap az eső. De utána lehetett pulcsiba sétálgatni és még róplabdázókat is láttam a tengernél.

Ők is Barcelonai átszállással mennek mint mi? :)

2018. okt. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Azért ilyenek, mint a katedrális Bellver vár nyitva voltak vagy azok is zárva? Nem Bécsből mennek átszállás nélkül.
2018. okt. 17. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!