Kezdőoldal » Utazás » Európa » Egyhetes Angliai kirándulásra...

Egyhetes Angliai kirándulásra mennyi költőpénzt vigyek legalább?

Figyelt kérdés
Konkrét dolgot nem szeretnék vásárolni, csak hogy biztos elég legyen, ha veszek ezt-azt.

2018. okt. 18. 23:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha csak költőpénzt (és kajára, szállásra, közlekedésre nem kell költeni) akkor napi 15-20 font elég lesz.. Vagyis 140 font, de kerekítsd 200 fontra. Az bőven elég.
2018. okt. 19. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
56%
Én inkább úgy fogalmaznék, hogy a szálláson kívül napi 20-30 fontot. És ebbe belefér a kaja, belépő és egyéb költség (pl. buszjegy). Nem fér bele autóbérlés, vagy nagyobb távolságra vonatutazás.
2018. okt. 19. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
56%
Egy akarmilyen belepos helyre 15-20 font a belepo. Egy atlagos etteremben 10-20 fontot siman otthagysz 1 hambira/fish&chipsre es 1 sorre. Szerintem fizetos helyek latogatasaval es etteremben kajalassal inkabb egy napi 50 vagy afelett kell gondolkodni. Ha ilyesmi nincs akkor viszont tenyleg boven eleg egy 20-as.
2018. okt. 19. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 lencsefőzelék ***** válasza:
66%

Anglia -> nagybetű

angliai -> kisbetű

2018. okt. 19. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Valóban, ezt csúnyán benéztem. De azért nem sok életed lehet, lencse. :)
2018. okt. 20. 11:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!