Kezdőoldal » Utazás » Európa » Angliába olcsó repjegy?

Angliába olcsó repjegy?

Figyelt kérdés
Áprilisban szeretnénk menni, de ahogy nézem, csak nagyon drágákat találok... :( van valami trükkötök, akármi? Köszi!
2018. okt. 21. 14:56
 1/7 anonim ***** válasza:
59%

Nézd tovább a repjegyeket, hátha lesz olcsóbb is. Bár nem írtad, neked mi a maximum ami még olcsó.

De van lehetőség kocsival kimenni. Sokan utaznak haza- vissza, és keresnek útitársakat. Mi is volt, hogy amikor jöttünk vissza Angliába, akkor útitárs jött velünk.

2018. okt. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Aprilis tavol van, majd Januarban kezdj el nezelodni.
2018. okt. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, még túl korai nézegetni.
2018. okt. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
szóval később olcsóbb lesz? márciusi jegyek kedvezőbb áron vannak.
2018. okt. 21. 22:33
 5/7 anonim ***** válasza:
73%
Általában amikor itt szünet van az iskolába akörül sokkal drágább. Áprilisban azt tudom hogy egyetemen meg is meg alatta is szünet van azt nem tudom hogy pontosan mikor. Próbálgass dátumokat. Én az Edreams oldalt szeretem mert ott kiírja hogy hogy jössz ki legolcsóbban, melyik járattal stb.
2018. okt. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
37%
Most nem érdemes nézni, hiszen jönnek az ünnepek, ilyenkor feldobják az árakat. Nézd olyan január, februárban. De figyelj, hogy ne a húsvéti ünnepek közelében legyen, mert akkor is drága lesz a jegy.
2018. okt. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sajnos csak a tavaszi szünetben, húsvét környékén tudunk menni... :/ Köszi a válaszokat!!
2018. okt. 24. 13:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!