Kezdőoldal » Utazás » Európa » Franciaországba mennék 2-3...

Franciaországba mennék 2-3 napra január végén, de béna vagyok nem tudom hogy hol találok megfelelő szállást?

Figyelt kérdés
Lenne 5 felnőtt és 2 gyerek. Az eiffel tornyot néznénk meg ,talán Disneyland. Ha valaki volt már ott, megadná a hotel hol szállt meg
2018. nov. 5. 10:08
 1/7 D. Brasco ***** válasza:

Booking.com

De ha még ez sem megy szerintem ne induljatok utnak!

2018. nov. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A bénát úgy kell érteni, hogy akadálymentesített szálláshelyre van szükséged, vagy úgy, hogy nem vagy elég ügyes a szálláshelyek keresésében?
2018. nov. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nem vagyok ügyes
2018. nov. 5. 10:49
 4/7 anonim ***** válasza:
De akkor ott hogyan boldogultok,ha a szalláskeresės se megy a neten?
2018. nov. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mutatok egy linket:

[link]


Január utolsó hetében 3 napot állítottam be, s a teljes egység legyen akadálymentesített.

További szűrőket tudsz még bekapcsolni, illetve a sorba rendezés módja is változtatható.

Ha nem akadálymentes hely kell, akkor kapcsold ki a szűrőt.

Mindenképpen javasolom, hogy ezeket kapcsold be:

Nem kell előre fizetni

Ingyenes lemondás

Én be szoktam kapcsolni azt is hogy nem kell bankkártya, illetve legyen parkolási lehetőség, saját fürdőszoba


Az alábbi linken ezeket bekapcsoltam, az akadálymentességet ki.

Rendezési szempont: legolcsóbb legelöl.

[link]

2018. nov. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is a booking a legjobb. Ott olvashatsz véleményeket is a szállásokról. Gyanúsan olcsó, illetve lepontozott (kb. 7 pont alatt) helyre ne menjetek, továbbá nézz utána a környéknek. Ki lehet nyitni térképen is a lehetőségeket.

Egyáltalán nem találom problémásnak, ha meg kell adni kártya adatokat, ez a legtöbb szállás esetén kötelező. Ha nem lemondható a szállás, az azt jelenti, hogy azonnal levonják a kártyádról a szállásdíjat, cserébe igen komoly kedvezmények vannak. De ilyen távoli időpontra két gyerekkel nem választanám ezt az opciót. Bármi közbejöhet.

2018. nov. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm akik segitettek !! Menni fog úgy érzem :)
2018. nov. 5. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!