Kezdőoldal » Utazás » Európa » Márciusban megéri Londonba/...

Márciusban megéri Londonba/ vidéki Angliába látogatni?

Figyelt kérdés
Ilyenkor jóval olcsóbb a repülőjegy, mint áprilistól kezdodoen. Csak ugye nincs olyan kifejezett jó idő. Azért megéri szerintetek ilyenkor elutazni? :) Köszi a válaszokat!
2018. nov. 8. 22:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Persze. Jókat kirándulni. Megnézni, ami téged érdekel.
2018. nov. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem egyáltalán nem éri meg, főleg vidéki Angliát semmi értelme nézegetni, de ha valakinek erre támadt gusztusa...
2018. nov. 9. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
28%
Angliában szinte sosincs kifejezetten jó idő, nagyrészt egész évben ugyanaz megy (a mostani nyarat ne számítsuk, ilyen már nagyon rég nem volt). Én voltam évekkel ezelőtt pont márciusban egy angol körutazáson (akkor még nem utáltam annyira az országot, mint most :)), párszor esett, de nem volt semmi extra, ez ne tartson vissza :)
2018. nov. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi!
2018. nov. 9. 10:56
 5/8 anonim ***** válasza:
71%

Márciusban még nálunk is szeles, hűvös idő van. Csak nálunk ki lehet fogni kellemes napsütéses, szélcsendes napokat is.

Ott a szélcsend ki van zárva, és ez 8-10 fokban más érzés, mint 20-22 fokban. Az eső széllel együtt jön, esernyővel nem sokra mész, csak esőkabát véd.

De ha ezek nem zavarnak, akkor megéri.

2018. nov. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi márciusban voltunk kint, tökéletes volt az idő. Persze aki +40 fokot akar az nem északra megy. De ebben gondolom semmi meglepő sincs.
2018. nov. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha nem a strandolás érdekel akkor szerintem pont jó. Persze dzseki, Kabát kell de város nézésre, bolyongásra tökéletes.
2018. nov. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én október végén mentem, nagyon élveztem. Igaz, Írországból utaztam, szóval zavarba hozni nem lehetett az időjárással.
2018. nov. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!