Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ha januárban utazom Budapestrő...

Ha januárban utazom Budapestről Londonba, elég lesz a személyi igazolványom, vagy útlevelet kell csináltatnom?

Figyelt kérdés

2018. nov. 12. 15:22
 1/4 anonim ***** válasza:
26%
Jajj istenem, melyik patkány fideszmédiát nézed, hogy ilyen baromságokat írsz???
2018. nov. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 D. Brasco ***** válasza:
53%
Nem unjátok még ezt a hülyeséget hetente alsó hangon háromszor megkérdezni........erről a brexit dologtól szakadjatok már le!
2018. nov. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
78%
Én azt nem értem soha, hogy miért nincs valakinek útlevele, és miért két hónappal utazás előtt jut eszébe, hogy vajon kell-e majd? Ez annyira alap okmány. Szerintem elvárható lenne, hogy tízévente egy ember rászánjon az igénylésre egy fél napot (se).
2018. nov. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
66%

Nem kell útlevél, személyi elég valószínűleg még 2020. decemberig is.


Januárban meg még dőleg nem kell, mert még EU tag, s a szabályokat köteles tartani.


Ui: 13 éve röpködök. EU-ban személyivel, a még sohasem volt gond.

Az EU,EGT országaiban sőt Svájcban is jöhetsz mehetsz élhetsz személyivel. És az Egyesült Királyság egyelőre EU tag ha tetszik a határőrnek ha nem, megkockáztatom, hogy az új magyar személyik még az e-kapukon is működnek, ahol még határőr sincs.

2018. nov. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!