Kezdőoldal » Utazás » Európa » London Eye és a londoni...

London Eye és a londoni Madame Tussaud's múzeum meglátogatása esetén érdemes elsőbbségi jegyet venni?

Figyelt kérdés
December 10-én fogunk menni. Mekkora szokott lenni a sor? Sok évvel ezelőtt már voltam mindkettőn, sajna nem emlékszem, hogy milyen jegyünk volt, de az sem él élénken az emlékeimben, hogy órákat álltunk volna sorba.

2018. nov. 16. 17:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
Érdemes, mert elég hosszú a sor.
2018. nov. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%

Véleményem szerint nem a sor a kérdéses. A valódi probléma az, miért állnál másodszor is sorba valami gagyira.

Nem baj, ha nem érted.

2018. nov. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Másoknak lesz megmutatva elsősorban, másodszor meg mondj ennél értelmesebb programot Londonban ennyi pénzért. Nem baj, ha nem tudsz.
2018. nov. 16. 18:47
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
A panoptikumba most nyáron sokáig tartott bejutni, az tény. De nem tudom, hogy mennyivel drágább az elsőbbségi jegy, szóval hogy megéri-e. Meg nyilván attól is függ, hogy mennyi időt szántok mire.
2018. nov. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
96%
Ingyen is tudnék ezer jobb programot Londonban.
2018. nov. 17. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm kommented, ingyenes nézelődős program már van szervezve a többi napra dögivel :)


Még mindig nem kaptam választ arra, hogy milyen értelmesebb fizetős attrakcióra volna érdemes ott befizetni. Várok.

2018. nov. 17. 10:58
 7/11 anonim ***** válasza:
47%
Miért szempont az, hogy márpedig legyen fizetős? Szerintem jobban járnál a sok ingyenes program felsorolásával, mert mindegyiket biztos, hogy nem tervezted bele a programba.
2018. nov. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Elmegyünk elég sok ingyenes helyre is. De nyilván nem teljesen abból fog állni ez a pár nap, hogy végig metrózunk a városon (bár inkább gondolom sétálnunk kéne, mert hát a metró is pénz..) és kurjongatjuk, hogy "Nézd, tower!" "Nézd, parlament!" "Nézd westminsteri apátság!".


És nem szempont, hogy márpedig legyen fizetős.


A kérdés inkább az, hogy ha már valaki befizet egy életében első és talán egyedüli londoni útra, miért kellene ilyen görcsösen fillértoszóskodnia azon, hogy nehogymár befizessen 2-3 dologra London leghíresebb nevezetességei közül is, ha már ott van.


Komolyan az a fejenkénti 6 ezer forint fáj, ami az össz kiadásnak és a többi ingyenes program össz idejének is csak töredéke?

2018. nov. 17. 13:28
 9/11 anonim ***** válasza:
93%

Először is, semmi rosszat nem írt senki főleg olyat amire ilyen stílussal kéne válaszolni.


Mi nem vettünk elsőbbségit Madam Tussaudsba kb 10 perc alatt bejutottunk a lényeg az hogy előre vegyétek és ne ott mert ott halál volt a sor azt hiszem valamikor télen voltunk. London Eyeon nem voltam még de nagy sor szokott lenni tehát elsőbbségivel talán nem kell annyit állni.

2018. nov. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Bocsánat, igazad van.

A második, provokatív passzív-paréj komment és az utána lévő "nehogymár csináljatok is valamit, ha kimentek" attitűd húzott fel. Meg alapvetően az, hogy az nem releváns a kérdésre, hogy ki szerint mi a gagyi. Nem erre voltam kíváncsi.


De neked köszönöm a válaszod.

2018. nov. 17. 19:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!