Kezdőoldal » Utazás » Európa » Titeket Milánó vagy Torino...

Titeket Milánó vagy Torino vonz jobban és miért?

Figyelt kérdés

Barátnőmet tervezem elvinni meglepetésként.

Igazából gondolom mindkettő nagyon szép, mégis érveket várok, melyik miért lehet esetleg vonzóbb :)


2018. nov. 18. 16:45
 1/7 anonim ***** válasza:

Maga nemében mindkettő szép. De vannak sokkal de sokkal gyönyörübb olasz városok. Sokk több látnivalóval. Ezek nagyon nagy városok, s gazdasági központok. Persze ettől függetlenül érdemes megnézni.

Engem alapvetően Miláno nem vonz. Szóval én Torinót választanám a kettő közül. De megindokolni nem tudom.

2018. nov. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 D. Brasco ***** válasza:
42%
Torino inkabb egy iparvaros akkor mar inkabb milanoba mennek!de nem csak a varosba!A kornyeken is vannak magyon szep dolgok
2018. nov. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Milano akkor nem iparváros?
2018. nov. 18. 23:35
 4/7 anonim ***** válasza:

Miláno is. Főleg külső kerületeken lászik. De egyik sem (Torinó, Milánó) annyira, mint mondjuk Livornó.

De ha ez egy romantikus utazás, akkor én máshová mennék!

2018. nov. 18. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Inkább Firenze pl.
2018. nov. 19. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Milánót már csak az Utolsó vacsora miatt is kötelező legalább egyszer az életben megnézni. Ha ráunnátok, akkor irány Bergamo, Como, át lehet menni a olasz svájci kantonokba. Azon a környéken van lazán egy hónapra elég látnivaló.
2018. nov. 19. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha egy romantikus meglepetést szeretnél, akkor Milánótól nincsen túl messze Verona. (Tudod, Rómeó és Júlia...)

Julietta erkélye alatt lehet szerelmet vallani, és egy szerelemlakatot feltenni a sok száz lakat közé. Erre a legtöbb nő -lelke- igencsak vevő!


- Amennyiben még sohasem voltatok, akkor Velencét ajánlanám.

- Ha művészetkedvelő, akkor Firenzét.

- Ha meg komoly már a kapcsolat, akkor meg egy toszkán körutat.

2018. nov. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!