Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mostanában érdemes Párizsba...

Mostanában érdemes Párizsba utazni várostnézni?

Figyelt kérdés

2018. dec. 8. 23:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
53%
Közel se biztonságos és hogy őszinte legyek Párizs az egyik legszegényebb város látványosságok terén. Van egy vas torony ami éjjel világít, egy pár park, és egy nagy rakat rosszarcú emberke aki ha kell késsel kényszerít rá hogy vásárolj tőlük karkötőt fényes nappal a zsaruk szeme láttára is. Én azt ajánlom fontold meg ha kell százszor is ha oda akarsz menni.
2018. dec. 8. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
100%

Hajjajj!!! Most van igazán látnivaló!

Vigyél kukás mellényt!

2018. dec. 8. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
100%
persze, szerintem 1-el ellentétben gyönyörű város, a Notre Dame a legszebb katedrálisok közé tartozik, a Louvre!, na meg most verik szét, az is látványos, és állnak a barikádok és a guillotinok
2018. dec. 8. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
36%

#1 jaja, és erről is mind Soros György tehet, ugye? Jól átmosták a te agyadat is. Ha meg Szegeden jársz (illetve a határmenti környékén - Röszke, Ásotthalom), vigyázz, ne mászkálj egyedül, mert jön egy migráns, és elvágja a torkod fényes nappal!

Mindenesetre, Párizs gyönyörűszép város, tele élettel és látnivalókkal. Az internet a barátod, egy csomó útikalauz van fent, szóval nyugodtan utána is tudsz nézni. Én azt mondom, ha lehetőséged van oda utazni, ne hagyd ki.

2018. dec. 9. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
20%
Te nem nézel híradót?
2018. dec. 9. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Mindenképp érdemes, ugyanakkor azt a mindig és mindenhol érvényes szabályt fontos betartani, hogy a tüntetések helyszíneitől mindig maradj távol és folyamatosan figyeld a helyi híradásokat zavargások esetén. (Hidd el, ha egy kukkot sem tudsz franciául, legalább a problémas helyszínek neveit így is ki tudod silabizálni a szövegből, de elég korrekt angol nyelvű, Franciaországról szóló hírportálok is vannak.)


Az útlezárások miatt érdemes B tervvel készülni, pl arra az esetre ha nem tudnátok eljutni a reptérre.


Ezzel együtt egy végtelenül érdekes és izgalmas város, egy igazi kulturális központja a világnak évszázadok óta, kihagyni kár lenne.

2018. dec. 9. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:

Most a legérdemesebb:a sajád szemeddel láthatod hogy hogyan tör ki a forradalom Macron ellen. És ha szerencséd van, azt is láthatod hogy hogyan buktatják meg.


De most komolyan:ne menj ell mert rengeteg terrorista és tüntető vannak ott és ha valamibe belekeveredsz örülni fogsz ha sérülésekkel hazakerülsz.

2018. dec. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Amíg balhéznak a huligánok inkább nem mennék.
2018. dec. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
26%
Én kétszer voltam Párizsban, nem fogott meg. Olyan erőltetett az egész, nagy nosztalgiázás a dicső múlton, a jelen pedig elég hervasztó. A Szajna egy kibetonozott csatorna, az egész város szürke és egyhangú. Van néhány nevezetesség, de az összbenyomásom nem volt valami kellemes.
2018. dec. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
20%
4-es szerintem kettőnk közül te vagy az akinek nem ártana egy kis információt gyűjtenie a valóságról. :) Veled ellentétben én voltam Párizsban és amit ott láttam azt is írtam le. Unalmas, szennyezett, veszélyes, túlértékelt, és elszomorító minden tekintetben. De tudom felesleges is veled vitatkozni erről, elvégre arra utaltál hogy fideszes lennék, hát azt hiszem ez rengeteg sok mindent elárul rólad és a kultúrádról is. :) A magadfajták nagyon boldoggá tesznek engem azzal a tudattal hogy vagyok olyan szerencsés hogy nem olyannak születtem mint te.
2018. dec. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!