Kezdőoldal » Utazás » Európa » Szerintetek elég ennyi idő...

Szerintetek elég ennyi idő Lisszabonra?

Figyelt kérdés

Márciusban utazok Lisszabonba 2 éjszaka 3 napra. Meg tudom nézni ennyi idő alatt a legfőbb nevezetességeket?

3. nap már reggel indul haza a gép.



2018. dec. 13. 10:32
 1/5 anonim ***** válasza:
91%

Nagy vonalakban.

Ne hagyd ki a tengerparti vendéglőket, ahol mindenki kézzel lábbal eszik, és a papírabroszba törlik a kezüket.

Ha szereted a finom bort, akkor ne felejts el hozni pár üveg Portóit.

2018. dec. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, hogy meg tudsz-e mindent nézni? Ha csak ennyi időre tudsz menni, akkor ez van, így is sokmindent ki tudsz hozni belőle.
2018. dec. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nagyjából. Ha csak maga a város érdekel(hiba lenne Sintrat Cascaist kihagyni vagy a környéken bejárni az óceánpartot) akkor elég. Ha 3 napra mondjuk 10 programot, helyet szeretnél meglátogatni mindig számolj kevesebbel tapasztalat. Inkább szűkítsd le a listát azokra a helyekre nevezetességekre amit mindenképp látni akarsz, és ha marad időtök (tapasztalat:nem nagyon fog) akkor iktasd be azokat. Mindig inkább élvezd ki az adott úticélt, még ha kevesebb turi program is fér bele. Reggelizz egy jót valami kis antik pékségben, vacsorázz egy jót, igyál egy bort. Ne az maradjon meg az utazásból(ha rám hallgatsz) hogy rohansz egyik helyről a másikra és nem élvezed. Legalább lesz motivációd később visszamenni, ha tetszett a város :)
2018. dec. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2018. dec. 15. 16:33
 5/5 anonim ***** válasza:
Még eszembe jutott, hogy kaptam ott egy jópofa "diplomát" arról, hogy Európa legnyugatibb részén jártam.
2018. dec. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!