Kezdőoldal » Utazás » Európa » Milyen Oroszországban élni?

Tibi 76 kérdése:

Milyen Oroszországban élni?

Figyelt kérdés

2018. dec. 16. 13:32
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Tudod, mekkora Oroszország és mennyire különbözö az élet az egyes területeken?????
2018. dec. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Drazicc ***** válasza:
100%
Jah kicsit más az élet Moszkva belvárosában, egy Észak Szibériai falucskában, Csecsenföldön, vagy egy nagy kikötővárosban...
2018. dec. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én Moszkvára és környékére gondoltam.
2018. dec. 16. 17:00
 4/7 Drazicc ***** válasza:
92%
Moszkva az olyan, hogyha van pénzed bármit megvehetsz, bárkit lefizethetsz, bármit csinálhatsz, a nagyrésze az alsó-középosztály a lakótelepeken él, munkások, elég egyszerű életük van de biztos megvannak a kisebb nagyobb örömeik.
2018. dec. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
79%
Itt szibériában most egy kicsit fázunk. Igaz ma már kicsit melegebb volt, a tegnapi -57 után csak -53 fok van. Szóval aki ezt szereti, annak nagyon jó itt élni.
2018. dec. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Novorosszijszk (Fekete tenger partján, Grúzia felett levő határterület) Az életszinvonal kb. Magyarország szintjén van. Az ott élő emberek nem nagyon szeretik és álltalában el akarnak innen költözni. (Viszont népszerű nyaralási úticél)

Szentpétervár: Oroszország kulturális fővárosa. Az életszinvonal itt valamivel magasabb, mint az előző helyen. Ott élő emberektől többnyire pozitív véleményt kaptam. Bár azért a késelés/mérgezés/erőszak napiszintű, főleg bulikban.

Moszkva: Erről a helyről meglehetősen kevés véleményt hallottam, de lássuk: Oroszország fővárosaként, Moszkvában az életszínvonal általában magasabb. Ezen a helyen mindig történik valami, ezért nem lehet unatkozni. Aki itt él álltalában szereti ezt a helyet. Bár a késelés/erőszak itt is gyakori.

Cserpovetsz: Életszínvonal kb. Magyarország szintjén. Az itt élő emberek álltalában szeretik.

Kagula: Az életszínvonal általában átlagos színtű. Pozitív véleményeket kaptam róla.

/Az információkat az orosz barátaim elmeséléséből gyűjtöttem össze és a Magyarországról való ismereteim segítségével./

2018. dec. 18. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
86%
Moszkva az egy olyan hely, hogy munka lenne dögivel, csak az albérletárak olyanok, hogy alig tudsz kivenni egy garzont is.
2018. dec. 18. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!