Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mennyi pénzből jönne ki egy...

Mennyi pénzből jönne ki egy spanyolországi nyaralás?

Figyelt kérdés
2 személyről van szó. Most mindent bele kéne számítani;az utazást,a szállást,látványosságok megnézésést,kikapcsolódást,meg a költőpénzt is. Spanyolországon belül Barcelonába mennénk.

2018. dec. 16. 17:07
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szerencsésebb, ha te magad tájékozódsz erről, mert egyénenként nagyon eltérő lehet az igények szintje. Nyilván más lesz a költséged, ha elvagy egy hostel priccsén vagy ha nem adod 4 csillag alá. Ugyanígy ha minden egyes múzeumba, fizetős látványosságba be akarsz menni, az mást fog eredményezni, mintha megelégednél az életérzéssel és az utcákon való bandukolással. Vagy vehetjük a kaját is: szerintem bűn nem kipróbálni a helyi jellegzetes ételeket, más meg a legolcsóbb egyenkaját fogyasztja. Szóval inkább mérd fel a saját igenyeid szerint.
2018. dec. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen ez tényleg igaz,hogy mindenkinek masak az igényei,csak itt nem egy emberről van szó(3) gondolom mindenkinek,minimális szinten eltérnek az igényei. Szóval olcsóbb szállással a helyi látványosságok megnézésévelnnyi lehe
2018. dec. 16. 19:33
 3/10 A kérdező kommentje:
Mennyi lehet max?**
2018. dec. 16. 19:33
 4/10 anonim ***** válasza:
95%
Mi tavaly voltunk Barcelonában pár napot. Kettőnknek mindennel együtt, beleértve a szállás, kaja, belépők, szórakozás csak a barcelonai rész olyan 250-300 ezer forintunkba került. Ahogy az első írta. Igénytől függő. Nekünk 5 csillagos szállodánk volt. Taxival közlekedtünk, és mindig étteremben ettünk. Barcelona nem olcsó város.
2018. dec. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem megválaszolható ilyen általános kérdés. Két hétre ki lehet hozni (spártai módon) 250-300 ezerből két főnek. De el lehet költeni (nem pazarlóan) ugyanannyi idő alatt 2 főnek kétmilliót is. És természetesen a kettő között bármi tervezéstől függően.

Mondok egy általános irányelvet. Én mindig magam szervezem, ketten megyünk. Egy utazási iroda kiadós körutazásának ideje alatt másfél kétszeres mennyiségű programot hozunk ki 60-70% áron, minimálisan azonos színvonalú (csak rugalmasabb) szállással étkezéssel, alapos felkészüléssel.

2018. dec. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
76%

"2 személyről van szó"

"csak itt nem egy emberről van szó(3)"


Bocs, de hogyan válaszoljunk, ha még te sem tudod, hogy hányan mennétek??!

2018. dec. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Elírtam és azért tiszatztam hogy három de igen nem volt egyértelmű
2018. dec. 16. 21:11
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos továbbra sincsen semmi konkrétum a kérdésedben.

Még az sem, hogy mennyi időre mennétek.

Na mindegy. Kb egy 100-ast számolj személyenként alaphangon.

2018. dec. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mi Szeptemberben voltunk ketten egy hetet, 350.000 környékére jött ki.
2018. dec. 18. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én Barcelona helyett Costa del Solt ajánlanám, főleg hogy Barcelona nem is igazán spanyol, hanem katalán. Malaga sokkal "spanyolosabb". Arról nem is beszélve hogy Fuengirola, Playa de Malaguetán a szállás sem vészesen drága, persze nem augusztusban kell menni és nem 2 héttel előtte foglalni szállást.
2018. dec. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!