Kezdőoldal » Utazás » Európa » Új élet Angliában?

Új élet Angliában?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Elég régóta gondolkodom a dolgon, és kb most ért meg bennem a gondolat hogy kimegyek Angliába.

Régóta vonz az egész angol kultúra, és persze nyilván a pénz is motivál. az otthoni dolgaim miatt is kimennék , enyhén szolva nem a legjobb időszakomat élem most itthon az egyetem mellett.

Van egy nagyon jó barátom Londonban aki tudna támogatni a kimenetelben.

Kérdésem az lenne már kint élő angliai magyaroktól, hogy mik a tapasztalatok? Megérte kimenni?

válaszokat előre is köszönöm.

22/F



2019. jan. 2. 21:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképp megpróbálnám a helyedben ! :)

Én imádom. Nem a pénz volt a vonzó.

Anglia egy más világ.

2019. jan. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

még mielőtt lelomboználak jó lenne tudni mit hagysz otthon? Munka, barátok ismerősök? Mi vár itt kint, azt tudod, van róla fogalmad?

"vonz az egész angol kultúra" na ezt egy londoni kitchen porter nem fogja látni.

"Van egy nagyon jó barátom Londonban" Az ilyen facebookon mindent beigér, de ha gázvan lelép jóbarát?

Lehet negatív hozzászólás lett de már annyi de annyi ilyen sztorit hallottam, és láttam, aminek az lett a vége, hogy

-hazament nagydurcásan hogy angolok egy köcsögök (legtöbb)

-hazament, mert nem érezte jól magát, család, honvágy stb (ilyenről szinte nem is hallottam)

-család, gyerek, ház, kocsi, tripla akkora fizu mint az enyém.

2019. jan. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat

második : igen tudom nyilván nem egy irodából kezdenék, de nyilván attól még ott leszek szóval valamennyire azért mégiscsak ott lenne.

facebookon mindent beígér..XD

szerencsére nem olyan barát, mert őt ismerem már évek óta, és nem egyszer hivott már hogy menjek szóval ilyen szempontból teljesen megbízok benne. Plusz nem kitchen porter vagy raktáros hanem viszonylag magas beosztásban dolgozik, szóval nem a legalja meló, ami azért jó ajánlólevél.

Igen nyilván minden benne van amit elmondtál, család, munka , barátok. De én ugy érzem nekem megéri. köszönöm az őszinte válaszod :D

2019. jan. 3. 09:40
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én kijöttem 5 éve és sokszor akadtak nagy nehézségek, de sikerült megtalálnom a helyem. Anglia rengeteg lehetőséget adott és olyan dolgokat tapasztaltam meg amiket Magyarországon sosem tudtam volna. De ehhez az kellett, hogy merjek lépni, fejlesszem magam és nyitott legyek.
2019. jan. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Éltem kinn pár évet, de én nem éreztem magam valami jól, főleg az emberek miatt. Kétszínűek, lusták, passzív-agresszívak, képmutatóak és rettenetesen önteltek a legtöbben sajnos, legalábbis ott, ahol nekem volt szerencsém élni, azért hozzátenném hallottam más tapasztalatokat is! Londonba semmi szín alatt nem mennék, de csak mert rettenetesen utálom azt a várost, de ez csak szubjektív vélemény, sokan imádják, több barátom is van, aki évek óta ott él és nagyon jól érzi ott magát. Szerintem annyira sokat nem veszíthetsz ezzel, hiszen bármikor vissza tudsz költözni (vagy el tudsz költözni egy harmadik országba, ahogy én tettem), nem égetsz fel magad mögött semmilyen hidat és ki tudja, lehet, hogy nagyon be fog jönni, de tapasztalatnak mindenképp hasznos lesz. Sok sikert, akárhogy is döntesz!
2019. jan. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nagyon jó időzítés, most hogy Anglia a gazdasági és politikai káosz szélén van a brexit miatt. Pár hónapot várnék a helyedben, hogy hogyan alakul a jövő.
2019. jan. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 D. Brasco ***** válasza:
0%
Anglia már annyira lejárt lemez hogy onnan akinek egy kis esze van már elfele megy,nem hogy most menjen oda......főleg így a brexit közepén.....
2019. jan. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem úgy hangzik hogy nincs veszíteni valód, ha nem jön be akkor bármikor vissza jöhetsz.
2019. jan. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!