Kezdőoldal » Utazás » Európa » Spanyolország mennyire számít...

Spanyolország mennyire számít drága országnak Európán belül?

Figyelt kérdés
2019. jan. 2. 22:05
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
Attól függ melyik része és milyen szempontból.
2019. jan. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Átlagosan közepesnek mondható. Jelentősen drágább, mint Moldova, sokkal olcsóbb, minz Izland.
2019. jan. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A nyugat-európai országok tekintetében az egyik legolcsóbb ország. Magyarországhoz mérten nyilván drága, de azért még magyar pénztárcával is elviselhető árak vannak. Mondjuk persze ez attól is függ, hogy konkrétan melyik részére akarsz menni.
2019. jan. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Baszkföldről tudom hogy spanyol mércével is drága. De pl. Andalúzia, Valencia (főleg Alicante) és Galicia autonóm közösségek mennyire drágák?
2019. jan. 10. 13:10
 5/6 anonim ***** válasza:
Én csak Barcelonában voltam, de az nem volt annyira vészes.
2019. jan. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem mai a kérdés,de aktuális.


Én Andalúziát ismerem már jobban. Voltam előtte Kanári-szigeteken, Madridban, Valenciában és Baszkföldön is. Andalúziában én elsősorban Malaga és annak környékét (Torremolinos, Benalmadena, Nerja, Rincón de la Victoria) ismerem jobban. Az élelmiszerek egyáltalán nem drágák, sőt, sokszor jóval olcsóbb euróban mint itthon, főleg ha Mercadonában vásárol az ember.

Torremolinoson voltam egy fitnessz teremben, ahol 35 euró a havi bérlet, ami 14 ezer Ft. Itthon ennyiért már a lepukkantabb helyeken tudsz csak fitnesszbe járni. Az albérleteknél, már 650 euróért van 40 nm-es, bútorzott, 10. emeleti panellakás, a városközpontban, ami 10 percre van a tengertől és 2 percre a reptéri vasúttól.

febr. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!