Kezdőoldal » Utazás » Európa » Nyárig vagy kora őszig várható...

Nyárig vagy kora őszig várható, hogy Párizsban megszűnik a, , forradalom"? Szeretnénk utazni, de így nem merünk.

Figyelt kérdés

2019. jan. 3. 18:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
29%

Nem tudom történelemórán nem éreztél-e lelkesedést a komoly események iránt, vagy a lagymatag szunyókálást választottad helyette, de 1789, 1848 vagy 1968 mind-mind Párizsról szólt.

A haladó mozgalmak alapvető forradalmai ezek. Ha nem szembesülsz velük, ugyan minek odautazni? Csak azért hogy letudd?

Párizs az a város szerintem, ahol nem az a kérdés, kinn vannak-e az utcán és zavarják-e a műkörmös délutáni sétadat.

Párizs egy viszonyítási pont. Már ha érted. Persze félrebeszélek, biztosan nem érettségiztél....

2019. jan. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Kénytelen vagyok lepontozni téged, jaaaaajjj :(((((( brühühühü
2019. jan. 3. 19:35
 3/17 D. Brasco ***** válasza:
64%
Neked valoszinuleg akkor is kár lenne oda menned ha nem lenne "forradalom"......
2019. jan. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Miért is lenne kár?
2019. jan. 3. 21:28
 5/17 anonim ***** válasza:
17%
hiába szűnik meg, a migrik ott maradnak
2019. jan. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Féltek pár láthatósági mellényes embertől, vagy mi a rosseb? Párizs továbbra is abszolút biztonságos főváros.
2019. jan. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
91%

Szerintem arra megszűnik. Nem szoktak ezek olyan sokáig elhúzódni. De az 1. válaszolónak: Te egy idióta vagy!

Nem a balhé meg a rongálás,meg a csürhe miatt mennek az emberek Párizsba,hanem a nevezetességek és a kultúra miatt...

2019. jan. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
19%

Én hanyagolnám Párizst egy darabig..Európában sokkal kellemesebb,olcsóbb és tisztiább városok vannak mint Párizs. Róma,Lisszabon,Madrid sokkal jobban tetszett.

Meg rengeteg a migráns Párizsban,én meg utálom őket...

2019. jan. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

7 és 8-as válaszoló! Köszi szépen. Az első válaszoló privátban le van rendezve ;) miatta már nem fáj a fejem.


A helyzet az, hogy London és Párizs vonz nagyon, 4-5 napra mennék. De akkor lehet most London lesz előre véve és Párizst hanyagolom. Spanyolország is vonz nagyon, bár Madrid helyett inkább Barcelona pl, a tenger miatt. Apu kamionos hetente úton van és Rómába jár, arra nem költenék külön, utazási irodában. Róma tervben volt tavaly nyáron, de sajnos vendéglátósként esélytelen volt beiktatni, mellesleg egyszerre voltunk szabadságon apuval.

Kitalálom még, hogy lesz.


Ui: Én is utálom a migriket, nem véletlenül teszem az X-et májusban is oda, ahova kell ;) ahogy tavaly is cselekedtem.


Köszi a válaszokat.

2019. jan. 4. 16:30
 10/17 anonim ***** válasza:
54%
Ja, ha Fideszes rettegő vagy, akkor az összes világváros kiesik. Irány Hajdúszoboszló meg Hegyhátszentjakab.
2019. jan. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!