Kezdőoldal » Utazás » Európa » Március után mi lesz az...

Március után mi lesz az Angliában elő magyarokkal? Ki lehet majd utazni, lehet majd kint dolgozni?

Figyelt kérdés

2019. jan. 5. 18:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Semmi.
2019. jan. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Aki már kint van, az maradhat, de utána nehezebb lesz munkát vállalni.
2019. jan. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Azok akik tudják igazolni, hogy több mint 5 éve kint élnek, dolgoznak azok automatikusan megkapják a letelepedési státuszt. Semmit nem kell intézniük. Akik kevesebb mint 5 éve vannak kint azoknak regisztrációs díjat kell fizetni, és be kell adni egy regisztrációs kérelmet, majd ők is megkapják a letelepedési státuszt,

Azok akik március után jönnének ki, azoknak pontrendszer lesz érvényben. Munkavállalási engedély, regisztráció, mindenre szükségük lesz.

De fognak akkor is jönni, hiszen volt Eu vagy Unió előtt is élet. Én amikor kijöttem, nekem még kellett annak idején regisztrációs díjat fizetni (90 font volt) Ha jól emlékszem 2007-ben szüntették meg.

2019. jan. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!