Kezdőoldal » Utazás » Európa » Dániába utazáshoz, hol érdemes...

Dániába utazáshoz, hol érdemes Forintot Koronára váltani?

Figyelt kérdés
Budapesten és Dániában hol érdemes Forintot Koronára váltani? Melyik országban váltják jobban? Készpénzt mennyire szeretik ott (ha nem bankkártyával vásárolnánk)?

2019. jan. 7. 12:10
 1/6 D. Brasco ***** válasza:
Szerintem dániában nem fogsz tudni semmit sem kezdeni a forintoddal...nem fogják átváltani...vagy ha igen olyan szar árfolyamon hogy azt inkább te nem is akarod!Válts itthon eleget és/vagy vigyél bankkártyát az a biztos!
2019. jan. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Itthon váltsál. Ott nem fogsz tudni, vagy nagyon keresni kell olyan bankot, ahol tudnak. Vagy készülj más pénzzel, amit normálisan lehet váltani, pl. Euro. De én a korábbról megmaradt norvég koronámat is ott váltottam be dán koronára. Egyébként lehet készpénzzel fizetni. De nyilván a kártya sokszor egyszerűbb.
2019. jan. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Ott még a dán korona

van ? Jé

2019. jan. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Euroval lehet


ott fizetni?

2019. jan. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet.
2019. jan. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mindenhol lehet bankkártyával fizetni Dániában, én inkább azt javaslom.

Ha ragaszkodsz a készpénzhez, akkor itthon válts. Vagy vigyél eurót, azt ott is át tudod váltani.

2019. jan. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!