Kezdőoldal » Utazás » Európa » Melyik olaszországi helyet...

Melyik olaszországi helyet ajánlanátok nyaraláshoz a három közül: Lignano, Jesolo, Bibione?

Figyelt kérdés

Légyszives olyan írjon, aki volt már a fent említett helyek egyikén vagy mindegyikén :)

Köszönöm



2019. jan. 7. 22:42
 1/9 anonim ***** válasza:

Hasonló mind a három. Nekem Bibione a kedvencem, de nem tudnám megmondani, hogy miért :) Egyszerűen érzelmi oka van. Idén is oda akarunk menni.

Jesolo a legnagyobb, és a legdrágább. És az van a legmesszebb is.

2019. jan. 8. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Bibione. Az hangolatos. Nagyon szupi a sétálóutca. Minden korosztály megtalálja a neki valót. Vannam bulizósabb helyek, van ami csládoknak jó, van ami idősebbeknek...stb. És ezt igy a területiben is el lehet picit határolni. Nagyon jó a piaca.
2019. jan. 8. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én Lignano Sabbiadoroban nyaraltam többször is. Ha alapvetően szereted a turistakombinátokat, csak akkor ajanlom a felsorolt helyek bármelyiket. Ezek nem ilyen elvonulós tengerpartok, masszív tömegturizmus van, de pl Lignano erre lett felépítve és ezért szellősnek tűnik a tömeg ellenére is.
2019. jan. 8. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 D. Brasco ***** válasza:
33%
Mindhárom ugyan az a nagyüzemi turistagettó!Ha az egyiket láttad mindet láttad!Különbség csak a nevükben van!
2019. jan. 8. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
34%
Ezek az elkerülendő részei Olaszországnak. Lehet zabálni, dodzsemezni meg dögleni a parton. Zéró kultúra, így elmenni abba az országba, amely nélkül jó eséllyel nem lenne európainak nevezhető kultúra, bűn.
2019. jan. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Az utolsó kettő véleményét kell hogy osszam. Kb. mindenhova érdemes elmenni Olaszországba, kivéve ezekre a helyekre. Mondjuk Lignanoban nem voltam, de Jesoloba és Bibioneba igen. Életem legrosszabb nyaralásai voltak. Gyakorlatilag ugyan az mintha lemennék Hajdúszoboszlóra, csak itt legalább van tengerpart.
2019. jan. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Ha messzebb nem akartok menni (Rimini), akkor én Jesolot választanám... persze turistaparadicsom, de azért lehet kirándulásokat tenni...


Pl.: Velence, Padova, Verona, Caorle,

Cimma Grappa

[link]


Bassano del Grappa

[link]

2019. jan. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
79%

Mind a három helyen nyaraltam már többször is.

Rendkívül kulturáltan van kiépítve az egész. Gyönyörű és sok km hosszú homokos tengerpart. Rengeteg étterem , pizzéria, fagyizó stb...stb...

Talán Bibione a legszebb ezek közül.

2019. jan. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, mi a gond azzal, ha valaki zabálni akar, és dögleni a tengerparton.

Bírom az ilyen képmutató szar embereket, akik "a kultúra" miatt mennek külföldre, de itthon egy könyvet sem fognak a kezükbe.

2019. jan. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!