Kezdőoldal » Utazás » Európa » 20 éves nappalis egyetemista...

20 éves nappalis egyetemista lány vagyok. Nyáron a vizsgaidőszak után 2 hónapra kiszeretnék menni külföldre dolgozni Ausztriába Brazba a barátom mellé. Ez így lehetséges?

Figyelt kérdés
Német nyelvet sose tanultam, angol közéfokúm van. Tudtok esetleg valami információt ezzel kapcsolatban(hol lehet keresgélni), vagy esetleg tapasztalatokat?

2019. jan. 9. 14:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Két hónapra szakma és német nyelvtudás nélkül idénymunkára jelentkezhetsz. Nem tudom Graz mellett erre mennyire van igény.
2019. jan. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 D. Brasco ***** válasza:
Kb semennyire......így kár is neki indulnod!
2019. jan. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha kint dolgozik a barátod akkor miért nem őt kérdezed meg? Ő sokkal jobban képben van mint mi. Bár nyelvtudás nélkül nem sok esélyed van
2019. jan. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát ha szigorúan a kérdést nézzük, persze hogy lehetséges, Magyarország az Európai Unió része (még?), az áruk, szolgáltatások, tőke és munkaerő szabad áramlása az egységes piac alapvető részei.
2019. jan. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát idénymunkásnak, takarítőnének.
2019. jan. 10. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát ha a munkaadó hajlandó veled angolul beszélni, akkor lehetséges. És egyébként ha nagyon szüksége van a munkaerőre, akkor valószínűleg hajlandó lesz.
2019. jan. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!