Kezdőoldal » Utazás » Európa » Milyen a közbiztonság az...

Milyen a közbiztonság az Egyesült Királyságban (azon belül leginkább Londonra volnék kíváncsi)?

Figyelt kérdés
Biztonságos éjszaka egyedül sétálni Londonban?

2019. jan. 9. 19:16
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Az megvan, hogy London egy több mint 8 milliós város? Pl. Budapesten biztonságos egyedül sétálni? Attól függ... a rózsadombon vagy a 8kerben?
2019. jan. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A belvárosban biztonságos, egyes kiljebb lévő városrészekben (Tottenham, Brixton pl.) már nem igazán.
2019. jan. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A magyarokat nagyon szeretik. Menj nyugodtan.
2019. jan. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
0%

[link]


Szerinted azóta javult?


[link]

2019. jan. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
97%

Én rengeteget sétáltam már Londonban éjszaka (bevándorló negyedben sok erre a bűnözés) és soha nem támadtak még meg. Persze tegyük hozzá nem egy 50 kilós lány vagyok, akkor nem mászkálnék arra semmiképp.

Az ilyenek egymást szokták késelni, lőni, ölni, verni. Egymásba belekötnek, balhéznak,nézeteltérésük van, lezáratlan bizniszük,stb ilyenek miatt van ez a sok bűnözés.

Ha nem vagy benne semmilyen bandába, nem állsz le, ha a díler leszólít, nem pattogsz vissza ha átkiabálnak az utcán, nem ülsz fel semmilyen provokációnak, akkor békén hagynak, még éjszaka a gettó közepén is.

2019. jan. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Há ha nem a rossz környéken kezdesz el sétálni, akkor nem mondanám veszélyesebbnek, mint bármelyik nagyvárost.
2019. jan. 10. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Biztonságos, de azért nem szabad felelőtlennek lenni. Éjszaka kerüld az elhagyatott mellékutcákat, lehetőség szerint a főutakon érdemes maradni, ahol esténként is elég nagy forgalom van. Éjszakai buszon ne menj fel az emeletre, maradj lent és elől, közel a sofőrhöz. Napközben inkább az értékekre kell vigyázni, táskában ne legyen sok készpénz, ha lehet semennyi, inkább tartsd az elülső zsebedben, véletlenül sem farzsebben. Ugyanez igaz a telefonra. Rengeteg késelésről szólnak a hírek az utóbbi időben, de általában ezek egy jól behatárolható korosztályra és társadalmi rétegre korlátozódnak, afféle bandaháború light. Aztán van még a terrorizmus, ugye Angliában "severe", azaz nagy esély van terrortámadásra. De ez ugye akkor érdekes, amikor még otthon vagy és mérlegeled, hogy elindulj-e, ha már kiutaztál, akkor tökmindegy, rábíztad magad a hatóságokra, akik egyébként nagyon jó munkát végeznek. Annyi, hogy ha gyanús dolgot látsz, akkor szólni kell a rendőrnek.
2019. jan. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én kamionos vagyok és angliai munkákat nem vállalok. Eleve még mindig veszélyes az átkelés Calaisnál, másrészt ha sikerült átmennem gond nélkül akkor éjjel biztosan feltörik a ponyvát. A legutóbbi 3 alkalommal fel is törték a kamiont. Akkor megmondtam a fuvarszervezőmnek hogy nem megyek többet Angliába vagy kirúg vagy elfogadja.
2019. jan. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
81%
Velem még sose történt semmi csak annyit szoktam csinálni hogy ha későn járkálok akkor nem kisutcákba megyek hanem inkább a főúton, de ezt Magyarországon is így csináltam. Az is igaz hogy általában egymást bántják a bandák és nem a kívülállókat. A telefonra kell vigyázni mert volt egy időszak amikor nagyon lopkodták őket (most is de már nem látni annyi cikket erről a jelenségről). 24/N
2019. jan. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
83%
Majd ha nem leszel ekkor afideszparaszt, megérted, hogy a nagyvilág biztonságos.
2019. jan. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!