Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ki járt már Krétán? Ez a kép...

Ki járt már Krétán? Ez a kép melyik partján készült?

Figyelt kérdés

[link]


Utazómajom dobta fel az ajánlatot, de attól függetlenül kérdezem.



2019. jan. 13. 11:01
 1/4 anonim ***** válasza:
58%

Ha elfogadsz egy személyes tanácsot, ne olvass szemeteket. Az általad belinkelt oldal nem csak az ajánlatait lopja, hanem a fotóit is. Erről gyorsan megbizonyosodhatsz, ha bedobod a képet a google képkeresőjébe. Az rögtön választ is ad a kérdésedre.


De hogy túljuss az utazómajom jellegű debilis oldalakon, mutatok neked egyet, aki értelmes, járt már az életben Krétán, és tanulhatsz is tőle... A krétai beszámolóját keresned kell. De ez az első lépés, hogy túljuss a buta lehúzós fészbuk oldalakon és a saját lábadra állj.


[link]

2019. jan. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsot. A félreértések végett írtam, hogy oldaltól függetlenül kérdezem. Magamnak szoktam mindent szervezni, mert már régen rájöttem, hogy akár sokkal kedvezőbb utakat tudok így foglalni, szebb szállásokkal.
2019. jan. 13. 19:46
 3/4 A kérdező kommentje:
És köszi a tippet, meg is lett! Elsősorban nem ezeket a képeket szokták erről a partról feldobni, de így már érthető, hogy pl. Utazómajmon is miért ez szerepel. Egyébként sok helyről lop képeket, Korfut pl. sokszor Lefkada képekkel hirdeti. (:D)
2019. jan. 13. 20:16
 4/4 anonim válasza:
Szia! A fotót az ingyenes Pixabay-ről szedte le, bárki megteheti.
2019. jan. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!