Kezdőoldal » Utazás » Európa » Érdemes szeptember elején...

Érdemes szeptember elején Krétára nyaralást szervezni?

Figyelt kérdés
Jó az idő a programokhoz, fürdéshez még? Kinek, mi a tapasztalata?

2019. jan. 21. 07:06
 1/5 anonim ***** válasza:
31%
Nem. Augusztus 31-én még 30 fok van süt a nap, szeptember 1-én meg mínusz 10 meg befagy a tenger is.
2019. jan. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%
Igen, mindenképpen - jóval délebbre van, mint mi és bőven jó idő van még :-)
2019. jan. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem akármennyire is adod az életképtelen hülyét, csak van annyi eszed, hogy egy időjárás statisztikára vess egy pillantást. Onnantól te magad meg tudod válaszolni a saját kérdésedet.
2019. jan. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Saját tapasztalatra voltam kiváncsi, ezért írtam ki.
2019. jan. 21. 22:45
 5/5 anonim ***** válasza:
A saját tapasztalatra pedig ne hagyatkozz. Ha én például azt mondom, május utolsó hetében menj oda, kiváló a tenger, akkor ez az én utazásomra volt igaz. A többire nagy valószínűséggel nem. Tehát ennél sokkal jobbak a statisztikák. De ha azt kérdezed, melyik part jó fürdésre, hol érdemes megszállni, mit érdemes megnézni a mindenki által ajánlottakon kívül, az más. Ott döntő a saját tapasztalat.
2019. jan. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!