Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hogyan tölthetném a nyaramat...

Hogyan tölthetném a nyaramat Nagy-Britanniában?

Figyelt kérdés

Mivel annyi pénzem nincsen, hogy kimenjek és nyaraljak stb., ezért ez sajnos nem opció.

Ami szóba jöhet: munka, önkéntes munka, nyári egyetem vagy egyéb ösztöndíjas elhívás.


Kérdés, hogy hol találhatok bármilyen jellegű segítséget ezekhez a dolgokhoz?


2019. jan. 23. 09:55
 1/5 A kérdező kommentje:
Ami még nem jó azok a gyerekfelügyelő, bébiszitter stb., mert nem értek a gyerekekhez, sosem vigyáztam még gyerekre, szóval ezzel nincsen semmilyen tapasztalatom.
2019. jan. 23. 09:56
 2/5 D. Brasco ***** válasza:
51%
Tehát egy-két hónaora szeretnél kimenni dolgozni pénz meg minden nélkül a britekhez!Egy olyan országba ahol már így is telített a piac,meg éppen a brexit kellős közepén állnak stb stb.....mindezt úgy,hogy az hagyján higy pénzed nincs de gondolom semmilyen használható végzettséged vagy képességed!remek kilátások....erős karrier gyanú!
2019. jan. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Van pénzem, de annyi nincsen, hogy mindent magamnak fizessek és csak úgy ellébecoljak, azért az rengeteg pénz, szerintem ezt igen kevesen tudják megtenni. Ezért szeretnék keresni valamilyen programot vagy munkalehetőséget. Amúgy nem meggazdagodni akarok, nem karriert építeni, nem ott élni, sem semmi ilyesmi, csak kijutni egy kicsit hosszabb ideig és gyakorolni a nyelvet, illetve megtapasztalni a kultúrát, megnézni egy-két dolgot. Használható végzettségem nincsen, nyelvtudásom van.
2019. jan. 23. 10:42
 4/5 anonim válasza:
Szóval ki akarsz nyaralni menni, de nincsen rá pénzed és úgy gondolod hogy majd miután kint leszel ott keresett pénzből "nyaralsz" ott. Logikus....
2019. febr. 8. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem nyaralni akarok kimenni.... Nem értem, hogy miért kell kiforgatni a szavaimat. Én szívesen dolgoznék vagy tanulnék.
2019. febr. 9. 00:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!