Kezdőoldal » Utazás » Európa » Autóval mennék nyáron görögors...

Walk w1th mee kérdése:

Autóval mennék nyáron görögországba, a nevemen kell lennie az autónak?

Figyelt kérdés
Illettve kell valami extra biztositás rá?:D
2019. jan. 24. 18:00
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
nem :D
2019. jan. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
33%

Miert kellene? Ha berautoval mesz az sincs a neveden :)

Ilyen esetben viszont ott a berleti szerzodes, amivel igazolod, hogy nem lopott a kocsi.

Ha ismerostol kered kolcson, akkor irjatok egy kolcsonadasit. Ha apukad neven van es megegyezik a vezeteknevetek meg a cimetek, akkor nem kell irni semmit.


Persze ezek csak akkor erdekesek ha valaki megallit es igazoltat.


A biztositast a tulajdonossal beszeld meg es a tulajdonos biztositojaval. Ha van casco a kocsin, akkor az mindent fedez, de lehet hogy csak akkor ha a tulaj vezeti a kocsit, vagy ha a tulaj is a kocsiban utazik. Ha nincs rajta casco es valaki beletek megy es otthagy, akkor a te zsebedbol jon ki a javitas. Nem tudjuk milyen kocsi, milyen biztositas van rajta, ezert beszelj errol a tulajjal.

2019. jan. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 D. Brasco ***** válasza:
5%
Nem kell a neveden lennie....nem kell semmilyen kölcsönadási meg egyéb szerződes...a biztositos zöld kártya legyen nálad azt jónapot,lehet indulni
2019. jan. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Értem:D köszönöm ,csak még régebben olvastam valahol hogy a neveden kell lennie az autónak másképp visszaforditanak a határtól ..:D valami turizmus oldalon láttam:D és furcsáltam is. kösz mindenki :D
2019. jan. 25. 13:41
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha nincs a neveden, akkor egy közjegyző által hitelesített kölcsönadási szerződés szükséges, minket ennek hiányában fordítottak vissza az ukrán határtól.
2019. jan. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Lehet csak csak egy kis pinz kellett volna a hatóságoknak ott:D
2019. jan. 25. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!